Бос консулт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул."Евлоги Георгиев" No 41, вх. А, ет. 3, ап. 7&markers=София,бул."Евлоги Георгиев" No 41, вх. А, ет. 3, ап. 7

Бос консулт

Много съм доволен като клиент от адв.Бостанджиева!Коректен човек и професионалист - работи бързо и качествено.Имах 2 дела при нея и 2-те ги спечелихме.Благодаря Ви!

Постигнахме споразумение . Когато има диалог нещата се поправят.Дано да нямаме повече недоразумения с тази фирма.Ако има ще споделя каквото става за развитието на отнощенията и подписаното споразумение със съдействието на адв.Бостанджиева и управителя на фирмата А.Делчев.

Нека кажа и аз нещо за Босконсулт.След настъпването на кризата се натрупаха и доста нередовни длъжници-някои направо бях отписал.Един ден се срещнах с адв.Бостанджиева и доста поговорихме в тази насика и не само.Възложих и някои конкретни казуси и съм доволен за взетото решение.Продължавам да работя с нея и до днес- тя е истински професионалист.Препоръчвам на всеки,който иска да има стабилен партньор да се обърне към нея и екипа и.

С.Д.

adv.Bostandjieva i ekipa s koito raboti sa profesionalisti.Vseki edin otdel striktno si izpylnqva zadachite v srok.Tova sa hora,s koito se raboti byrzo i spokoino i nai-veche rezultatno.

много съм впечетлена от бързината ,с която адвокат Бостанджиева и екипа и реагираха на едно мое запитване.Те не само реагираха , а и разрешиха проблема много професионално и бързо.Спечелиха доверието ми и със сигурност ще работя с Босконсулт от този момент нататък.

Като бивш служител на Босконсулт,искам да изразя своето позитивно мнение за адв.Бостанджиева и екипа,с който работих.

Няма нещо,което по някакъв начин да ме е накарало да се чувсвам неоценена,напротив.

Никога нямаше да се разделя с тях,ако не ми се налагаше да сменя местоживеенето си.

Изразявам мнението си относно "Бос Консулт" в качеството ми на настоящ служител на фирмата. На първо място искам да поставя уважението и потенциала за личностно и професионално развитие, което работното място и респ. адв. Бостанджиева осигурява. Като база за сравнение използвам няколко други юридически кантори и отдели, в които съм взимал участие. На второ място бих желал да поставя заплащането и коректността, които благодарение на адв. Бостанджиева са на изключително високо ниво. Рядко се срещат толкова акуратни в отношенията хора и респ. работодатели. Най-накрая, но не на последно място поставям работната среда и колегите. Екипът на Бос Консулт е сплотен и създава чувство на принадлежност към нещо наистина значимо.

Моля да не се подвеждате от коментарите от бивши нелоялни и некоректни служители на фирмата и платени коментари от конкурентни фирми.

Искам да споделя с вас мнението ми относно Босконсулт и адвокат Бостанджиева.Имах доста затруднения и длъжници,които на практика бях отписал,но реших да пробвам след любезната покана за среща от служител на Босконсулт.За моя голяма радост за кратко време заедно с тях успяхме да съберем по-голямата част от парите,които ми дължаха.Искрено благодаря и се радвам,че работя с тях.

За 22години на пазара компанията ми е имала нужда от услугите на адвокатски кантори безброй пъти.Дълги години не попадах на точната кантора докати не срещнах адв.Силвия Бостанджиева и Босконсулт,това за мен са истински професионалисти отдадени на рабита си.

Седем години ползвам услугите на Силвия Бостанджиева и нейната компания Бос Консулт. Доволен съм от съдействието им. Разполагат с опита на много фирми от различни браншове, които споделят професионално. Според мен, те извършват интелигентни бизнес консултации, въплътени в отлична правна рамка. С тяхна помощ доизградих дружеството си. Персоналът се развива и дейността се подобрява с времето, набират опит. Препоръчвам ги на бъдещите им клиенти.