Лъкилабз БГ / Lucky Labz BG https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,пл. Екзарх Йосиф 3&markers=Варна,пл. Екзарх Йосиф 3

Лъкилабз БГ / Lucky Labz BG

Всички ли сте работили в Варна.Кажете нещо повече информация ако обичате.Благодаря.

Напълно съм съгласна с първия коментар! Не си хабете времето с тази фирма. На пръв поглед всичко може и да ви се стори много добре, но само за няколко дни ще се уверите, че нещата изобщо не стоят така, както са ви ги представили. За няколко месеца сума народ се назначи, уволни или сам си замина.
Има няколко човека, които за нищо не стават, но са подлога на шефовете и ще са си там докато фирмата съществува, за да ви високомерничат и да ви показват по всякакъв начин, че са повече от вас.
Така че, ако искате да те заобиколени от мрънкащи дядовци, любовници и неблагодарни шефове - това е точното място за вас!

Абсолютно неадекватно отношение от страна на шефовете, особено от единия. Идея си нямат от управление на персонал и си мислят, че така от разстояние с meeting всяка седмица всичко ще им е ок. Не уважават уменията ти, даже не ги помнят, а имат 5 човека на кръст. Колегите с изключение на трима от тях са ок. Тези тримата обаче са под всякаква критика. Арогантни, лицемерни и със самочувствие без покритие, а са любимци, останалите все едно не съществуват. Офиса е мрачен, кухня няма, ядеш на бюрото, кафето е помия.... кошницата им с плодове не може да замаже недостатъците. Никаква екипна работа, никакви стъпки към сплотяване на екипа, няма събирания, няма билдинги, нищо... иначе обещания да искаш. Много стойностни хора са напуснали, новите не издържат и 2 месеца, просто като се осъзнаят и им стане ясна картинката, текучеството е голямо, доказателство са нонстоп обявите им за работа. И да обобщя, за да ти е ок там, трябва или да си гукаш интимно с шефа или да се правиш, че не виждаш фолкаджийските номера, да не чуваш вулгарните изрази които летят, да си свикнал с идиотско поведение и непрестанно критикуване от тия тримцата за това колко ти е лошо това което си направил, сякаш си последния идиот на планетата.
Определено е място за мазохисти.

Наядени германски шефове, които ще Ви експлоатират с цел да печелят на Ваш гръб, ако нямате някакви изявени качества с които да блеснете, (секс примерно) не се надявайте на голям успех в работата си :)

Някой да знае каква е точнo тази длъжност Content Creator, за която търсят човек, че така интересно ми се вижда?

Уж ми звъннаха и на мен за интервю за същата позиция, после след няколко часа ми звъннаха и ми казаха, че вече намерили човек, така че не знам, странен подход имат.

Здравейте, мисля да кандидаствам за спортен типстър в тази фирма. Някой да има информация от типа на обстановка/атмосфера в офиса, заплащане, отношения шефство-подчинени и т.н.