Лъкилабз БГ / Lucky Labz BG https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,пл. Екзарх Йосиф 3&markers=Варна,пл. Екзарх Йосиф 3

Лъкилабз БГ / Lucky Labz BG

Много си е добре фирмата - условията да доста добри, особено на фона на други фирми във Варна. По-важно, че работната атмосфера е ок, повечето колеги са добре настроени и гледат да помагат.

Първо като служител на компанията, бих искал да кажа, че повечето негативни коментари са верни. Нивото на мениджмънт от страна на шевовете е меко казано несериозно. Една седмица искат едно нещо, другата седмица съвсем друго.

Постовете заети под шефовете са от лица който им пеят всичко случило се в офиса - така наречените УШИ.

Относно колегите, като изключим УШИТЕ има доста свестни хора с който можеш да проведеш нормален разговор.

Имам въпрос към Диана. Защо не споменете за една конкретна служителка от фирмата, коята спи със шефа и доста бързо се издига във фирмата ?

Ако може да спрете с простотиите! С анонимното хейтване доста ви бива, то и администрацията на сайта е чудесна, всеки може да влезе да си напише каквото си иска, анонимно разбира се.
Смея да твърдя (не е само мое мнение), че за Варна, фирмата предлага едни от най-добрите условия за работа. Няма текучество към момента. Обяви за работа има, защото работата се увеличава, съответно и ние.
И да, нямаме помещение за "добитък", по-скоро има къде да си държим колелетата ;)

Изобщо не е променено отношението на мениджмънта към служителите. Лицемерно отношение от страна на HR и шефовете. Едно говорят - друго вършат. Не държат на служителите си, гледат на тях като на добитък, който лесно може да се смени, презрително отношение ....затова и текучеството е голямо.
Не им вярвайте и не си губете времето с тази фирма!

Общо взето всички коментари са стари и неотговарящи на действителността.

понеже ме викат на интервю, каква заплата се взима за офис сътрудник??

Да ако може наистина още мнения за фирмата. Все още ли е такава политиката както в предишните коментари, които са от преди доста време. Все пак може до сега да са си взели поука и да са променили отношението към служителите си.

Всички ли сте работили в Варна.Кажете нещо повече информация ако обичате.Благодаря.

Напълно съм съгласна с първия коментар! Не си хабете времето с тази фирма. На пръв поглед всичко може и да ви се стори много добре, но само за няколко дни ще се уверите, че нещата изобщо не стоят така, както са ви ги представили. За няколко месеца сума народ се назначи, уволни или сам си замина.
Има няколко човека, които за нищо не стават, но са подлога на шефовете и ще са си там докато фирмата съществува, за да ви високомерничат и да ви показват по всякакъв начин, че са повече от вас.
Така че, ако искате да те заобиколени от мрънкащи дядовци, любовници и неблагодарни шефове - това е точното място за вас!

Абсолютно неадекватно отношение от страна на шефовете, особено от единия. Идея си нямат от управление на персонал и си мислят, че така от разстояние с meeting всяка седмица всичко ще им е ок. Не уважават уменията ти, даже не ги помнят, а имат 5 човека на кръст. Колегите с изключение на трима от тях са ок. Тези тримата обаче са под всякаква критика. Арогантни, лицемерни и със самочувствие без покритие, а са любимци, останалите все едно не съществуват. Офиса е мрачен, кухня няма, ядеш на бюрото, кафето е помия.... кошницата им с плодове не може да замаже недостатъците. Никаква екипна работа, никакви стъпки към сплотяване на екипа, няма събирания, няма билдинги, нищо... иначе обещания да искаш. Много стойностни хора са напуснали, новите не издържат и 2 месеца, просто като се осъзнаят и им стане ясна картинката, текучеството е голямо, доказателство са нонстоп обявите им за работа. И да обобщя, за да ти е ок там, трябва или да си гукаш интимно с шефа или да се правиш, че не виждаш фолкаджийските номера, да не чуваш вулгарните изрази които летят, да си свикнал с идиотско поведение и непрестанно критикуване от тия тримцата за това колко ти е лошо това което си направил, сякаш си последния идиот на планетата.
Определено е място за мазохисти.