Лъкилабз БГ / Lucky Labz BG https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,пл. Екзарх Йосиф 3&markers=Варна,пл. Екзарх Йосиф 3

Лъкилабз БГ / Lucky Labz BG

Скоро ще започна пети месец във фирмата. Към момента съм доволна. Всичко, уговорено на интервюто, се случи - и като ангажименти, и като заплащане. От самото начало знаех какво ще правя и наистина го правя, тоест не бях подведена. Затова не мога да се оплача. В София сме малък екип, без шеф в офиса, което един голям плюс от гледна точка на спокойствието.  Интриги има, мръсотия има...както във всяка организация с екип от над 20 човека. Опит може да се натрупа, но много зависи от длъжността.Общо взето, всеки дава различно мнение, в зависимост от коя страна се намира. Моята работа е такава, че научавам нови неща, далеч съм от интригите, работното време ми е удобно, парите са ок и това е. Друг колега ще каже друго.

Трудно се работи когато шефа само си търси кого да на*бе...

Highly unethical and arrogant CEO. Unfortunately all written here turned out to be true. The company itself is trying its best to be correct to the employee, but in the bottom line is your boss is treating you like a pice of shit or meat to fuck. Pity the CEO is the one thing you can never change...

Доста глупости са изписани в този сайт, съжалявам хората които ще повярват и ще пропуснат възможността да станат част от нашият екип. Отношението към служителите е страхотно, радваме се на много социални придобивки под най-различна форма, заплащането е на ниво, а най-хубавото е, че сме като едно голямо семейство и редовно се забавляваме заедно.

Видях името на собственик и няма как да не споделя една абсурдна среща с въпросния Ян.

Преди може би две години един познат ме помоли да ида с него на чалга дискотека. На тръгване на вън имаше трима изритани и пияни - двама немци и един австриец.

Високият, слаб и устат германец се казваше Ян. Учил съм в Германия и ми беше драго да пообщувам.

Пробвах се да говоря с Ян, спомена за някакъв стартъп и не спря да гоовори за "bitches".
Три пъти прекъснах темата в опити да поговоря за опита и преживяванията му в България.
Накрая ме избута и крайно грубо и надменно ми каза. "I just met you and I don't give a shit about you. If I'm gonna waste my time, I prefer doing it with SOMETHING I could fuck."
Не вярвам в агресията и не се гордея, но секунда след като ми се изплю така в лицето, вече падаше като дъска с изпънати ръце."
Аз лично не бих разчитал на такъв човек да работим заедно.

Вадете си изводите, да беше пил, но това не го прави друг човек...

Диана и ти ли като Деница се чукаш с шефа?

За един приятел питам.

Малко е несериозно това...

Некоректна малка фирма, стойте настрана ако търсите сигурна работа! Негативните мнения са верни!

Добре, че хората с интелект, дори и да прочетат написаното, не се влияят от него. Така че продължавай да си хейтиш анонимно - не пречиш ;)

Не се подлъгвайте по първоначалното мило и дори прекрасно отношение на Ян Мьолер. Ще се почувствате специален, но много скоро ще разберете че той не е нищо повече от един егоистичен социопат. Стойте настрана!