Астра Комерс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Илинден, ж.к. СВЕТА ТРОИЦА, ул. ЦАР ИВАН АЛЕКСАНДЪР, бл. 308, вх.Б, ап.18&markers=София, Илинден, ж.к. СВЕТА ТРОИЦА, ул. ЦАР ИВАН АЛЕКСАНДЪР, бл. 308, вх.Б, ап.18

Астра Комерс ЕООД

1 точка от 1 мнение

Фирмата пуска периодично обяви за маркетинг специлист, не се хващайте. Управителят отказва да подпише трудов договор. Манипулира кандидатите, че ще го направи, но това не се случва. Парите са по-малко от договорените. Чаках си трудовия договор 4 дена, не го получих и си тръгнах. заплатени ми бяха три дена...Решил, че за първия не ми дължи пари. Господинът няма представа що е то маркетинг и не иска да чуе предложения за стратегическо развитие, нито да сподели основна информация, на базата на която да му се предложат стратегии и кампании. Иска само да комадва, защото той си знае най-добре. Поради текучеството липсва каквато и да е приемственост, предване на работатата, въвеждане в процеса. Липсва и елементарна документация,с вързана със сйата и електронния магазин. Офисът е извънредно мръсен и разхвърлян. Колегите, които се занимават с продажбите са симпатични и доста свестни хора.