АктивТрейдс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12&markers=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12

АктивТрейдс

Това е място за хора, които имат амбицията да растат в професионално в голяма и бързоразвиваща се компания. По отношение на заплащането шефовете са винаги точни, няма забавяние и пристеснения, че може да не си получиш парите навреме, осигуровките са на пълната заплата по договор. От време на време има и бонуси за цялостно представяне. Харесва ми, че натоварването е постепенно, не те хвърлят веднага в дълбокото. Имам чудесен екип и мениджърът е винаги готов да помогне. Често с колегите излизаме и след работа. Мястото си трува без значение кой какъв опит има.

Харесвам работната обстановка и смятам, че екипната работа е на ниво. Колегите са приятелски настроени и винаги готови да помогнат. Във фирмата се цени екипната работа и старанието. Има възможност да се работи дистанционно, заплататите са добри и често има бонуси според според индивидуалното представяне.

Откакто се присъединих към DevOps екипа имам само позитивни впечатления. Екипът е съставен от хора, знаещи какво искат, бачкащи здраво и даващи 100% от себе си всеки ден. Успехът на компанията, увеличаващият се брой служители са доказателство за непрекъснато развитие и разширяване и знак, че фирмата върви в правилната посока.

Откакто съм в компанията броят на служителите непрекъснато се увеличава. Плащат редовно и заплатите са над средните за страната. Има фирмени партита и тиймбилдинги. Работат ми е интересна, сблъсквам се с реални казуси и имам свободата да ги разрешавам според моите виждания. Това което ми направи най-силно впечатление е, че има уважение, разбирателство и професионализъм между колегите, а работната обстановка е спокойна в сравнение с други компании, претендиращи за висока корпоративна култура. Офисът е на много удобно и комуникативно място, недалеч от центъра. Има доста добри бонуси, ако препоръчаш приятел.

ActivTrades е фирма, в която ми е приятно да работя. Колегите са позитивни, отворени и готови да помогнат винаги. Фирмата е във възход и се развива с бързи темпове. Броят на продуктите и услугите постоянно расте, както и на клиентите. Компанията инвестира постоянно в служителите си, защото разбира, че те са най-ценния ѝ ресурс. Непрекъснато се внедряват нови технологии с цел подобрение на софтуерната и хардуерната инфраструктури. Като дългогодишен служител съм доволен от условията на работа и от социалните придобивки.

Доволен съм от работната среда. Не знам какви са тези мнения, които чета тук, но или са вече неактуални, или са били нападки от някой уволнен.

Има няколко отдела, в които всички са много мотивирани и не се толерират хора, които просто си убиват времето и не им се работи.

Това е място, в което всеки може да се развива дали било вертикално или хоризонтално.

Съкратиха много хора повечето посочени от Ев-м. Посредствен дев някак си станал близък до единия от директорите. С такива "специалисти" фирмата стана просто фирмичка

Привет,

Какви са заплатите за финансовите анализатори във фирмата? Гледам постоянно се върти обява, че търсят точно такива хора.

Поздрави,

Положението във фирмата е много зле. Разделят се с едни хора и ги уволняват, други напускат сами, намират си причини да съкратят повече хора. Преценяйте дали това е фирмата за вас.
Програмистите ги махнаха 1/3, в търговския отдел махнаха 1/3, ИТ също. Свестни хора напускат ежедневно въпреки че ги лъжат за какво ли не за да останат.
Натоварването като се има предвид че съкратиха 1/3 от техническите отдели преценете какво е.
Заплатите и привилегиите са "ОК" за пазара. Преди имаше плодове ама решиха че е голям разход за фирмата и ги махнаха. Опитаха се да махнат и млякото за кафето ама се преборихме да остане.
Потенцияла за развитие клони към 0.
Повечето колеги са ОК но има напрежение и страх да не ги махнат и работната среда е непоносима на моменти.
Паркира се кой където намери и в повечето случаи някъде из квартала. Има разни слухове за бъдещето на фирмата но никой нищо не казва на нас.

Предварително да уточня, че това, което следва се отнася за R&D ордела.

Заплащане: Над средното за сектора.

Уважение: Напълно нормално, колегиално отношение.

Привилегии: В офиса има на разположение минерална вода, чай, кафе, мляко. Има допълнително здравно, Мултиспорт карта, при раждане на дете се полага ваучер на стойност 500 лв. за пазаруване в определен детски магазин.

Натоварване: Балансирано, не ни се е налагало да "нощуваме" в офиса.

Фирмена сигурност: Към момента не е особенно сигурно. Минаха две вълни на съкращения. При първата си заминаха четирима. При втората, около месец по-късно, някъде между една трета и половината от офиса.

Местоположение: Не особенно добро. В мол България. Градският транспорт е доста ограничен. Местата за паркиране около офиса са крайно недостатъчни. Може да се ползва пракинга на мола срещу месечна такса от 120 лв, но дори и за тази привилегия се записваш в списък на чакащите и чакаш някой да се откаже.

Колеги: Всъщност доста добри. И като хора, и като професионалисти. Включително и тези, които вече не работят във фирмата.

Работна среда: Open space, много хора в едно хале и има разногласия на каква температура да се настройват климатиците. Бюрата са също така доста на гъсто разположени.

Друго:
Държи се стриктно да се изработват 40 часа седмично. 39 часа и 59 мин не стигат! Трябва да са >= 40 часа.
От скоро е позволено до 2 дни в месеца да се работи от вкъщи.
Блокирани са всички социални мрежи и пощи, уж от съображения за сигурност.
Фирмените събития са коледно парти за целия БГ офис и летен team-building поекипно.