АктивТрейдс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12&markers=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12

АктивТрейдс

Страшно некоректни изгубих доста пари. Не бих ги препоръчала. Конкретния случай няма да изяснявам, но съм ги дала на Комисията за защета на потребителите !

Подкрепям предишните мнения положението във фирмата е покъртително. Самозабравили се шефове/мениджъри, прехвърлящи безхаберието си и немърливостта върху служителите си. Когато някой ги антисне винаги слувжителите са виновни, а те видишли безгршени девици.

"Положението никак не е розово", както се пееше някъде. Некадърни мениджъри с големи претенции са на чело на фирмата. Имат си любими служители, чиито съвети приемат, когато въобще приемат нещо, без значение, че тези служители нямат нужния опит, но това може да го оцени по-опитен от тях. На ключови позиции няма случайни хора, всички са дупе и гащи, роднини и т.н. Обективна оценка за работата си няма как да получиш, защото е нужна съответната компетентност, която тук е в дефицит. Заплащането не е конкуретно. Отношението е никакво, шефовете не комуникират със служителите си. Няма желание за подобряване на условията, във всички отдели посоката е надолу.

В момента положението в компанията е критично. Мениджмънтът се е самозабравил и вилнее ураган. Всичко по-долу писано за некомпетентността е вярно. Мениджърите нямат технически познания, не знаят как се управляват ИТ проекти, но и нямат желание да наемат подходящи хора. Назначават се хора, приближени до БГ мениджмънта, които нямат подходяща квалификация, но пък явно им носят някаква илюзорна сигурност. В последната половин година много хора от ИТ частта напуснаха, а в момента има лавина от тръгващи си. Проектите осезаемо започнаха да изостават, но пък никой не се трогва от това. Хората са демотивирани, всяка инициативност замря, защото отговорът отгоре винаги е: "на нас така ни харесва/мениджърско решение" и мнението на компетентни служители с опит не се взима под внимание. Дори и да се объркат да дадат обещание, че ще подобрят процесите. Бързо след това се забравя и си караме постарому. Шефовете се бъркат пряко в ИТ проектите и налагат мнението си, като пак казвам няма нито един технически грамотен сред тях. Някак компанията го е докарала дотук, но всичко върви към упадък от доста време, няма изгледи за подобрение, предвид, че само служители си тръгват, а проблемът не е в тях. Вярно е и това, че се уволняват хора, за да се прикрие некомпетентността на мениджмънта. Ако идвате на интервю, питайте защо има такова текучество и защо отзивите тук са отрицателни. Но като цяло, ако след максимум 6 месеца не ви се сменя пак работа, по-добре се насочете към друг работодател.

Не се заблуждавайте, че компанията е международна. Положението е безконтролно. Назначенията и уволненията там са тотално неадекватни.Знае се много добре кой дърпа конците от години.Мениджърите са изключително некомпетентни и с уволнението на подчинените си гледат да прикрият собствените си грешки.

Не съм работил в компанията бях техен клиент.Изключително любезни и обяснително преди да ти вземат парите след това дори и телефона не искат да си вдигнат, викат крещят и се държат с теб като ли, че аз работя с техните пари, а не те с моите. Разочарованието беше още по-голямо след като започнаха системни загуби на пари. Не препоръчвам като клиент, предполагам и че като работодатели не са стока.

По-голям идиоти от тези няма. Работиш им коректно изкарваш им хиляди и накрая се държат с теб като идиот. При най-незначителната грешка почва великото крещене и обиждане, че нищо не става от теб, че си идиот, смотаняк, некадърник и всичко друго което се сетиш. И пари да ви дават не ходете там .

Заплащане - под всякаква критика, колкото хората да имат за храна
Уважение - в тази фирма това нещо не знаят какво е!!!!
Привилегии - да се мазниш на мениджърите
Натоварване - ако може хората да работят 24/7 шефовете ще са много хепи
Потенциал - за развитие и дума да не става

Съгласен съм с колегите мениджърския състав е крайно некомпетентен, ако се изявиш и видят, че става нещо от теб биваш уволняван от същите, защото може да им изстине бързо мястото и да са на улицата. Лошото в цялата фирма е, че се гласува доверие на малоумни и некомпетентни мениджъри, как селянин със средно образование ще управлява висшисти по икономика и счетоводство това не мога да си обясня, но то за това е и такова положението във фирмата. Единственото готино там са колегите.

Трябва да сте много отчаян, за да започнете работа в АктивТрейдс. Фирмена сигурност няма никаква - хора се уволняват много често, според настроението на мениджмънта. А самият мениджмънт е крайно некомпетентен, няма нужните квалификации. Как са стигнали до съответните позиции? Едни с шуро-баджанащина, други с лицемерие и дупелизане, а трети с проблемно его са дългогодишни служители и като награда за оцеляването им са повишени. В тази компания компетентните кадри не се толерират, защото като такива "потискат" некадърния мениджмънт и бързо биват или изгонени или изгубили търпение и самонапускащи. Обещаните бонуси биват орязани преди заплата без обяснение. Отношението към хората е като към роби. Не се дават обяснения за непоследователните, противоречиви, некомпетентни и нелогични мениджърски решения. Поради същата тази некомпетентност не осъзнават как подкопават собствената си къщичка и как бавно, но сигурно компанията потъва, лишавайки се от качествени и мислещи кадри. Идеалният кандидат за тях е: немислещ, непитащ, некоментиращ. Креативността е нулева, идеи се крадат от други компании, за съжаление също не дотам добри, отново поради липса на компетентност. Сплетниченето, злословенето, вътрешните игрички и манипулации са на почит.