Джи Ди Екс /img/frontend/nomap.png"

Джи Ди Екс

Много коректен и готин е управителя на Джи Ди Екс , няма чеовек който да си е свършил съвестно работата и да не си е взел парите. Само хора които не са били удобрени за предоставената работа могат да пишат негативи / българска работа /

Джи Ди Екс ЕООД е една от водещите фирми за саниране и ремонт на сгради в Бургаска област .От 3 год. работя в фирмата на трудов договор и сам много доволен от отношението на колегите и собствениците .Фирмата държи изключително много на качеството и затова не всеки издържа на изискванията на управителя , затова и хора с недостатъчни умения пишат негативни мнения!

Много некоректен работодател, не заплаща дори договорените изключително ниски разценки за труда положен при слабо съблюдаване на мерки за сигурност.Обявата му за работа не слиза от страницата на www.jobs.bg.Не съветвам никого да започва работо при Жоро защото рано или късно ще остане излъган с голяма сума пари, които е изработил с къртовски труд на въжето!