О Кей-Пет Звезди - Марина Христова ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, Квартал МЕДЕН РУДНИК, бл. 410, вх. Б, ет. 7, ап. 13&markers=Бургас, Квартал МЕДЕН РУДНИК, бл. 410, вх. Б, ет. 7, ап. 13

О Кей-Пет Звезди - Марина Христова ЕТ

3 точки от 1 мнение

Хора, не си губете времето точно в тази фирма!
Проблемът е изцяло в мениджмънта - типична старомодна българска фирма, в която ако не си човек на шефа, значи не си човек, ами роб.
И после идва трагедията защо не могат да си намерят хора. Ами като сами си ги гонят, никой нормален човек няма да иска да отиде там. Да не говорим, че организация на практика няма и фирмата е в постоянно състояние на хаос.
Има и хубави страни - заплатите са ОК, колегите са чудесни, средата също е горе-долу добра..
За студенти или начинаещи - става до някъде.
Добиването на някакъв опит е по-добре от нищо.
Но за по-опитни хора, с няколко години зад гърба си - това е всичко друго, но не и добра фирма за дългосрочно развитие!