Пайп Систем https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Студентски, бул. Симеоновско шосе, 93Б, ет. 2&markers=София,Район р-н Студентски, бул. Симеоновско шосе, 93Б, ет. 2

Пайп Систем

Най-добрата фирма

Само хубави думи за фирмата : )

Бамбино, рожбе, който те е учил да пишеш на български език му кажи да ти върне парите. Мнението за фирмата ти звучи много подставено... вечер спокойно ли спиш, я кажи с какви неща прави компромис съвестта ти...

Работодателя е изключително коректен в отношенията със своите служители. Заплатите се изплащат редовно в оказания ден. Безспорен факт е , че положителното отношение към работата адекватното изпълнение на задачите и мотивацията  не остават недооценени и незабелязани. Възможност за развитие се предоставя на всеки служител стига да покаже качество на изпълнение на поставените задачи и да подллати свотите амбиции чрез резултати.

Пайп Систем е чудесно място за работа. Управителя на фирмата е изключително коректен. Спазва се дисциплина , правила за работа и това ми харесва, защото компанията наподобява на западна фирма с западен тертип на работа.Отношениията между служителите са изключително колегиални. Залага се както на екипната работа, така и на индивидуалните задачи, чрез които служителите имат възможност да изявят себе си. Изисква се лично отношение към работата и ангажираност. От ръководството можеш да получиш подкрепа и съвет във всяка една ситуация. Според мен трябва да положиш усилия и да бъдеш мотивиран, това няма как да не доведе до една успешна реализация. Относно негативните коментари, мисля, че са субективни и обикновенно се базират на личностната нагласа към работата. За мен Пайп Систем е прекрасно място за работа

Отношението с работниците е под всякаква критика. Осигуряват на по-ниска заплата отколкото получаваш. Заплащането е средно за бранша, но винаги намират начин да ти резнат от заплатата. Винаги има проблем с отпуските. Нямаш право да ползваш повече от 5 поредни дни, които за да получиш минаваш през ада. След това всичко ти излиза през носа (по-добре да не беше ползвал отпуск). Получаваш служебен телефон който нямаш право да гасиш или да не вдигаш. Обикновено не ти звънят на него, само когато си в отпуск. Мениджърката е супер зла и постоянно крещи, дори и на хора доста по-интелигентни от нея. Като цяло във фирмата работят няколко интелигентни хора, другите включително няколкото шефа, са под всякаква критика, но с много голямо самочувствие. Работи се на макс, но няма възможност за професионално развитие. Не препоръчвам фирмата. Ако видите в сайт за работа, постоянно имат обяви, което доказва текучество и лоши условия.