вес транс комерс оод /img/frontend/nomap.png"

вес транс комерс оод

Фирма с двама некадърни работодатели,който се крадат взаймно,а от всичко това страдат служителите им.Фирма на която девиза е мойто си е мое,а чуждото е пак мое.
Работи се без прекъсване,спи се в камиона не се прибираш и не получаваш и заплата за това нещо.Да не говоря за осигуровките плащаш и тези на Валентин Николаев(шеф)или на Явор Нешков(под шеф).Даваш отчет,но заплата не получаваш.Подхвърлят ти се 100-150 лева и това е.Няма и къде да се оплачеш,защото Г-н Николаев е бифшо ченге и има хора в оправата.Подават се жалби,но без успех връща се писмо,че фирмата е проверена и всичко е ок.А ти в същото време продължаваш да работиш,защото се надяваш да си вземеш парите и се чудиш как да си платиш сметките и да си гледаш семейството.Аз бях във фирмата доста за да опозная и двамата.Играят на лошото и доброто ченге.
Мили хора не се лъжете да се хващате при тези негодници на работа,защото ще им изкарвате на тях парите за да си ходят по почивки,а вие ще седите гладни.

тази фирма е наи измамната в която сам работил колегата които е написал тези думи за явор и валио са много верни аз изгорях сьщо много работа пари няма кара се деноношно на магнит,курсове много преводи няма шофиорите нямат пари и за кафе.това са льжци от висок клас не вярваите на думите на явор нешков и валентин николаев.те дьлжьт на кои ли не пари по сервизи,магазини,автомивки и мн.други.те богатеят от шофиорите на които не плащат и подлагат техните семеиства на глад и мизерия.

За фирмата мога да кажа,че като цяло е била доста коректна към мен.Бях линеен мениджър там за половин година и откъм заплащане съм нямал проблеми.Валентин Николаев съм го виждал два пъти и нямам преки впечатления от този човек.Пряк началник ми беше Боби Деянов и мога да кажа,че е един добър човек.С чувство за хумор,разбираемост,доброта,човечност.Може би единственият минус беше половин работен ден по договр на минималната,но това за мен не беше проблем,като се вземе на впредвид каква заплата вземах.Напуснах защото ми намалиха заплатата на ниво куриер и най най вече заради напрегнатата обстановка.От колегиално отношение нещата не бяха от най-добрите,но както се казва:"усмихни се защото е минало"...
Не плюйте по хората защото винаги може да е по лошо !!!

не се вразваите на тези мошеници,в тази фирма пари за шофьорите винаги няма,ако иска някои да работи и да се моли всеки ден на явор да му даде някои лев това е фирмата,много работа за без пари.

Е мислех да кандидатствам за работа при тях!Май нещо се разкандардисах!!

НЕ ЗНАМ ЗА КОЛЕГАТА НО АЗ ЛИЧНО ЗА 5-6 МЕСЕЦА СЪМ ВЗЕЛ 500-600лв. И МИ ДЪЛЖЪТ 4000 ОЩЕ ЗАЩОТО ЗА ТЕЗИ 600 СЪМ СЕ РАЗПИСЪЛ НА ВЕДОМОСТИТЕ И НЕМОГА ДА СИ ПОИСКАМ ПАРИТЕ ПО НИКАКЪВ ЗАКОНЕН НАЧИН. ТАМ СЕ КАРА НОНСТОП НА МАГНИТ БЕЗ ПОЧИВКИ ИМА МНОГО РАБОТА НО ПАРИ НИКАКВИ ВСЕ ТОЯ НЕ ПРЕВЕЛ ОНЯ НЕ ПРЕВЕЛ. ИДВАТ В ГАРАЖА БИВШИ ШОФЬОРИ КОИ С ЩАНГА КОИ БЕЗ ДА СИ ТЪРСЯТ ПАРИТЕ И НИКОЙ НЕ ГИ ВЗИМА "ФИРМАТА ОТ ТОВА ОЦЕЛЯВА ОТ ЗАПЛАТИТЕ НА ШОФЬОРИТЕ"..

В ТАЗИ ФИРМА ДЕЙСВА ПОГОВОРКАТА "НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА ТИ ДАДЕ ТОВА КОЕТО АЗ ЩЕ ТИ ОБЕЩАЯ" ОБЕЩАВАТ ДОБРА ЗАПЛАТА ОТ 15ст. НА КИЛОМЕТЪР А В ПОСЛЕДСТВИЕ ТЕ КАРАТ ДА СЕ РАЗПИСВАШ НА ВЕДОМОСТИ ЗА 400лв. А ОСТАНАЛИТЕ 7 - 800лв. ОСТАВЪТ ДА ВИСЯТ И ВСЪШНОСТ РАБОТИШ КАКТО ПО ДОГОВОР НА 400лв. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЕДИН ПАЗАЧ ВЗИМА ТОЛКОВА. ТОВА СА МУШЕННИЦИ ОТ ВИСОК КЛАС ДОБРИЯТ - ЛОШИЯТ ШЕФ. ДОБРИЯТ - ЯВОР И ЛОШИЯТ - ВАЛЕНТИН. ОЩЕ ПРИ ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОРА ПОДПИСВАШ И МОЛБА ЗА НАПУСКАНЕ.. И ПАРИ НА КУКОВО ЛЯТО НЯМА СЛУЖИТЕЛ НА КОИТО ДА НЕ ДЪЛЖЪТ ПАРИ И ВСЕ ДРУГИ ИМ ВИНОВНИ АКО ИСКАТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ В ТОЗИ ОМЪГИОСЪН КРЪГ И ДА СЕ МОЛИТЕ БУКВАЛНО ЗА НЯКАКВИ ПАРИ ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТАМ. УСПЕХ И ЗДРАВА НЕРВНА СИСТЕМА..