ГРУП МЕДИЯ БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ГРУП МЕДИЯ БГ ЕООД

Добър и страхотен колектив! Точни и коректни работодатели. Явно тук се допускат мнения на анонимни клиенти и нереализирали се служители, както и на конкуренти..... !

ПРОСТАШКО И НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ, КРАДЦИ НА ДРЕБНО И МОШЕНИЦИ!! Бях техен клиент през сайта им РИО.бг, попаднах на измамна реклама за смяна на гуми на кола и след 3 дни пререкания и обиди от тях, успях да си получа частично сумата по анулиран и неизползван ваучер!! НИКОГА ПОВЕЧЕ ПРИ ТЯХ! Отказаха да ми заличат профила, данните ми ще бъдат при тях следващите 10 години!? УЖАСС!...

ГРУП МЕДИЯ БГ ЕООД, rio.bg, Rock Star, "ГРАНД 81" ООД все собственост на един и същ субект - Х.Г. Рядко срещана неграмотност от въпросния индивид. Който иска може сам да се убеди от сайтовете му и публикуваното в тях. Дори в Rockstar.bg може да се насладите на мнения на "клиенти". Естествено писани пак от Х.Г. Спецификата на грешките е абсолютно идентична и е характерна за него. Ето от тук започва целия "професионализъм" с който взаимодействат служители и евентуални клиенти. Преценявайте добре!!!

Бях на интервю В ГРУПО МЕДИЯ ООД, за позицията мениджър продажби. Интервюто продължи 1 час и 30 минути.....задаваха ми какви ли не въпроси, в края му ми казаха със сигурност че ще ми звъннат в понеделник да се видим пак и да говорим. Заплащането първоначалното е 700 лева БРУТО. Чисто ще е около 500, 500 и нещо. След като ми загубиха времето с въпросното интервю, така и не звъннаха да кажат дали ще има друго интервю. Некоректни и губят времето на хората.

Ето малко информация.
Domain Status: clientRenewProhibited
Domain Status: clientTransferProhibited
Domain Status: clientUpdateProhibited
Registrant Name: Sava Todorov
Registrant Organization: IRIS VISIA Ltd.
Registrant Street: jk Ilinden, Bl. 114a, ent. A, Apt. 25
Registrant City: Sofia
Registrant State/Province: Sofia
Registrant Postal Code: 1309
Registrant Country: Bulgaria
Admin Name: Sava Todorov
Admin Organization: IRIS VISIA Ltd.
Admin Street: jk Ilinden, Bl. 114a, ent. A, Apt. 25
Admin Phone: 35929801122
Admin Fax:
Admin Email: [email protected]
Tech Name: Sava Todorov
Tech Organization: IRIS VISIA Ltd.
Tech Street: jk Ilinden, Bl. 114a, ent. A, Apt. 25
Tech Fax:
Tech Email: [email protected]
Name Server: NS38.IRISVISIA.COM
Name Server: NS39.IRISVISIA.COM

Последната измама на тази фирма е сайта mediagrupbg.com чрез който ако се регистрирате без да прочетете общите условия, започвате да получавате SMS-и като плащате за ПОЛУЧЕНИТЕ sms-и по 6лв. Най-малко 3 SMS-а ще получите. Също така ще ви пратят по куриер един плик с документи, за които ще платите 59лв и ще прочетете, че не сте одобрени. Повече по темата има в Prodavalnik и в групата Анти-Спам/Скам във Facebook -  http://goo.gl/fV3a3D

Хехе, аз се разминах междувпрочем само с 9,40 стотинки за пратката по Спииди. Бла бла бла, вие сте одобрен, няма интервю, това е... ама че странна работа, нещо мозъка ми тотално блокира, абсолютно забравих какви хора може да са това.
Мога да кажа само едно нещо. КЪДЕТО НАМЕРЯ СОБСТВЕНИКА НА ТАЗИ ФИРМА ТОЙ ЩЕ БЪДЕ ЗАЗИДАН НА СЪЩОТО МЯСТО.