Go Grill - Горнооряховска скара /img/frontend/nomap.png"

Go Grill - Горнооряховска скара

Моля,само някой да изкаже адекватно мнение за тях дали са коректни като работодатели и заплащане!Поканена съм на интервю и искам да знам има ли смисъл да ходя въобще....Трябва ми сигурна работа,а не за няколко месеца!

НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ, ИСТИНАТА Е ,ЧЕ РАБОТАТА Е СВРЪХ НАТОВАРВАЩА.ОГРОМНИ ИЗИСКВАНИЯ И ПРАВИЛА.ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЛУЖИТЕЛЯ -НУЛАААА!!!!
УПОТРЕБЯВАТ ХОРАТА КОЛКОТО МОГАТ, СЛЕД КОЕТО ГИ ПРЕЦАКВАТ. АКО СЛУЖИТЕЛЯ СТАНЕ НЕУДОБЕН ИЛИ ЗАПОЧНЕ ДА СИ ТЪРСИ ПРАВАТА БИВА УВОЛНЕН ОТ ДНЕС ЗА УТРЕ, БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ.ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА УНИЗИТЕЛНОТО ОТНОШЕНИЕ ОТ ВСИЧКИ.
НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА, РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ!

Това пише в сайта на въпросната фирма.

Ето и някои факти, които говорят:

1-ви обект GO GRILL: 2009/ Горна Оряховица
2-ри обект GO GRILL: 2010/ Горна Оряховица
3-ти обект GO GRILL: 2011/ София
4-ти обект GO GRILL: 2012/ Добрич

Към края на 2012/ 17 обекта GO GRILL

Към края на 2013/ 46 обекта GO GRILL
Към края на 2014/ 70 обекта GO GRILL

За справка:

Това няма да прочетете в сайта на Го грил.

Към началото на 2016 г. над 10 затворени обекта от веригата.

Най - много от затворените обекти са в гр. Варна 8.

Обекти прекратили съществуването си има и в градовете Враца (около шест месеца работа), Генерал Тошево (преместен), Каварна (в процес на преместване)и други.

След шест славни мецеца работа е затворен и първият (вероятно и последният) международен обект в гр, Букурещ Румъния.

Ето така картинката става по ясна.

Факти, които говорят...

Към всички които искат да започнат като франчайз партьори - бягайте далеко от Го Грил. Пирамидата е голяма. Събират 65000 лв. с обещанията как веригата правила средно по хиляда лв. на ден оборот, а действителноста е съвсем друга. обещаеат 4000 - 5000 лв. печалба а реалностите са съвсем други. Ако някои месец ти останат чисти хиляда лева трябва да си много щаслив. Постояно те уверяват как павилиона ще се разработи как му трябва една година да се разработи, а ти през това време си назат още 10000 лв. После виждаш че няма светлина в тунела ти удържат още десет и общо си 40000 лв. минус за една година. Те си вземат павилиона и търсят друг балък. Така че до всички които имат малко мозък по далече от Го Грил.

Моля някой да ми каже мнението си за тази фирма като работодатели,защотот съм на интевю при тях и искам да знам какво да очаквам.

Аз като служител от 1год. мога да кажа,че зависи на какъв собственик(управител) ще попаднете!Както знаете всеки павилион е на различен собственик,затова нека не съдим с тези изказвания цялата фирма.Защото аз имам страхотни шефове,а качеството на храната не мисля,че подлежи на коментар!Доста видимо е. Го Грил е доказана марка на пазара почитана от много хора. Така,че не съдете по един павилион,за цялата верига.Оставяте лошо впечатление в хората които не ни познават! А това, че държат толкова много на чистотата е разбираемо, ако ви харесва на работното ви място(където прекарвате почти цял ден) да стоите в мрасотия и мизерия, със сигорност не ви е мястото в Го грил! :)))

Некоректно отношение към служителите, които търпят изблиците на нейните психични състояния.
Обиждат персонала! Толкова арогантна шефка няма!

Днес 27.03.2014г. реших да опитам Телешка наденичка от павилиончето пред  Lidl  в гр. Добрич.Взех си и две кебапчета.За съжаление трябваше да се задоволя с двете кебапчета, защото вече се бях прибрала в къщи и Телешката наденичка имаше аромата на развалено месо.Това не пречеше на персонала да предлага по 5 наденички на промоция.Какво ли щеше да се случи ,ако си бях взела 5 броя развалени наденички.Нямам куче.

Толкова нагли шефове не бях виждала!Никакво уважение към персонала!Отвратена съм от тези хора!

Преди да започнете работа в тази фирма се поинтересувайте за текучеството.Обещанията са големи но всичко е фейк. Няма повече от 1-2 човека да са работили повече от 4 месеца.Както казах само обещанията са големи.....но на практика след 3-4 месеца никога не ставаш за повече.Обещава се целогодишна работа но дойде ли зимния период повечето хора се съкращават от днес за утре