МАХ 2 БЪЛГАРИЯ ООД /img/frontend/nomap.png"

МАХ 2 БЪЛГАРИЯ ООД

А и още нещо забравих да ти кажа . Аз от 10 години работя в чужбина и никога не бях работил за БГ фирма всички фирми за които съм работил бяха чужди . Това ми бе първата и последната БГ фирма . Никоя фирма досега не бе изллъгала с заплата това е първата . А относно спестяването в чужди фирми плащат повече и не бавят заплатите повече от 2дни. Но ти си разчитай на Ралф Щарке те и твойта накой месец нямя да дадат тогава да те видя как се плащат сметките а пак същевременно с това да гледаш през терасата новия мотор на шефа си. А според колко човека е МАХ 1 защото аз максимум знам за около 50 .За другите фирми които съм работил са били с над 150 човека знаеш ли колко работеха в офисите на тези фирми максимума които сам видял е бил 5 човека . Според теб защо в офиса в Стара Загора работят толкова много манекенки аз знам за поне 15 и за тях заплати трябва ти вадиш ти този който си на обект и бъди сигурен ако някой месец пак закъса за пари Ралф Щарке на теб няма да даде заплатата тези от офиса първи ще си я вземат.

Относно RÖRS AG и МАХ1 отношенията между тези две фирми не ме интересуват. Аз имах договор с Ралф Щарке това откъде взима парите за заплати не е мой проблем аз бях длъжен да работя и го изпълних. А ти който хвалиш Щарке би ли обяснил как като не може да ми изплати заплата вече 5 месеца регистрира мотор на стойност 60000 лв в Стара Загора . Да аз съм от Стара Загора и живея срещу офиса виждам кога идва в офиса и какво прави и не знам още колко ще ми издържат нервите с тоя боклук. Относно RÖRS AG и план В познавам всички които работят от БГ там досега никой не се е оплакал нито е казал лоша дума за тях дори са и изплатили последните заплати които Ралф Щарке е трябвало да им даде а аз чакам вече 5 месеца Относно немския също са на добро ниво щом се оправят и живеят някои от тях вече 2 години там щом си запознат толкова сигурно те търсят да им превеждаш или си някой дупелижач на Ралф Щарке. Но аз мисля да информирам и медиите и тогава да видиш още колко кирливи ризи ще му излезат . Щом си запознат толкова би ли казал защо той не може да работи вече в Холандия . Аз ще ти кажа защото дължи на държавата там милиони евро за осигуровки

За да не си получите парите Р.Щ втоя случаи няма вина.Виновна е немската фирма Röhrs AG която е пред фалит и не му изплаща парите.Същата фирма има дъщерна фирма Plan B Industrieservice GmbH
с която трябва много да се внимава.Предлагат работа но не са коректни спрямо българите в заплащането.Възползват се че говорим слобо немски и ни крадат.
Заплащането е ниско но редовно.Ще пестите пъти по малко отколкото в Мах1.

Мах2 има ново име IMPS grope пазете се името е друго но персонал и собственици са едни и съши хора нищо променено освен името .

Незабавно си потърсете друга работа , защото има вероятност да не ви се обадят в следващите 9-10 месеца. Ако пък имате работа за нищо на света не я напускайте заради тях. Проблема идва от това , че набират некомпетентни хора ,губят клиенти.

От тази година бавят заплатите с 4 месеца вече и не се знае кога ще ги дадат . г-н Щарке също не знае и ни праща да питаме немската фирма за която сме работили кога ще му преведат парите.А имаха обява че търсят хора но нямат работа от началото на годината не са изпращали хора никъде от какво се издържа офиса е много интересно. На ме лично вече ми далжат 5000 лв и постоянно ги притеснявам да ми платят но плащат някакви минимални суми колкото да не умреш от глад и да те задържат за неопределено време докато му излезе обект . Ако имате работа не си губете времето и нервите с тях.

наистена отношението на момичетата от офиса е ожасно карат те да се чустваш виновен че работиш в тази фирма и лъжат като за световно днес ти казват едно на другия ден сеедно не са ти го казали вартят така нештата че ти лъжеш преди кокгато командваше немеца не беше така чета тука че немците били мошедници това не е вярно докато те командваха не е имало такъво нещо откакто някои хора от офиса не взеха да командват и фирмата стана 100% българещтениа опщто взето ако имате излични нерви за трошене може да почните да работите при тях но пак подчертавам че преди 2 години не беше така сега доколкото контактувам с стари колеги разбирам че бавят парите

Аз съм истинският Георги Каваров и ще помоля колегите като искат да споделят нещо, да го правят от СВОЕ ме, а не да се крият като мишки зад чужди имена!

По голямата част в офиса начело с Цанка Митева ,Валя Коларова и Деница Господинова са нагли безочливи дами ,но да не забравят ,че и тях ще ги сменят както тези преди тях .Накратко заплатите се бавят осигоровки за които ни се одаржат пари не ни се плащат и сме длажници с хиляди евра в Германия за които получаваме писма ,а тези дами ги успорват

Прокуристката на фирмата Цанка Митева си е повярвала, че е нещо повече от държанка на собствениците Ралф Щарке и Томас Кринке и се изживява като Господ. Крие се от работниците и отказва комуникация с тях. Удобна е за манипулация от двамата немски мошеници, защото е самотна майка и семейството й е с психично заболяване, от което е закачила и тя. Въпреки всичко тя трябва да си понесе заслуженото и се надявам той ден да настъпи скоро... Ще й останат само сексуалното обслужване на собствениците и старата кола, която са й подарили....