Теххъдъл https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Николай Хайтов 23а&markers=София,Николай Хайтов 23а

Според мен, когато човек е доволен, не влиза да пише. Аз лично влязох, защото линка се завъртя в служебния чат да се посмеем на пубертетските турски сериали.
Според мен всичко зависи от екипа, в който ще попаднеш. Аз съм хипер доволна от своя - имам хоум офис когато поискам, работното време е когато решим да отидем - стига работата да е свършена, никой не ни прави сметка. Заплатата ми съшо е сравнително добра. Но знам че има тимове без какъвто и да било хоум офис и заплати повече от двойно по-ниски от моята. Така че всяко мнение пуснато тук е субективно. На тийм билдинги не ходя, нямам мнение какво предсставляват.. имам семейство и си стоя при него, пък и нито карам ски нито мога да плувам :D Вярно е, че има къде къде повече неша, които могат да се подобрят... закуска не веднъж на 3 месеца примерно. Но като се сетя как съм работила по 12 часа за 900 лв с нощни смени, мога да ви кажа, че компанията си е направо върха. Заплатата е на време, осигуровките са реални. Най-вероятно има и по-дбир компании, но това не значи че тази е лоша. С Ричард вземане-даване не съм имала за вече почти 2 години, но с Иво съм имала и лошо не съм видяла. Според мен тия сапунки се разиграха от някой уволнен и недоволен, но реалистично погледнато сравнявайки с другите компании на пазара и заплатата и условията са над средните! Аз лично съм препоръчвала компанията на не един приятел, и не един рефърнах и започна тук

Като бивш служител мисля че е редно да споделя и аз мнение за така нашумелият ТехХъдъл.
1. Ричард не е човек с когот трябва да се пазариш. Винаги казваш твърда сума като искаш заплата или увеличение и си държиш попълнена молба за напускане с празно място за дата за да може да си я попълнеш на момента. Ако почвате работа в ТехХъдъл винаги искайте голяма заплата защото няма да ви я увеличат много много през годините.
2. По време на годишните ревюта всяка малка грешка ще бъде изваде и използвана срещу теб за да ти докажат че не заслужаваш увеличение на заплата. Очаква ви отношение като на съд без защита. Отношението на Ричард принципно е крайно пренебрежително и целия процес се изпълнява през част от Човешките Ресури.
3. Може да уцелите хубав екип - а) екип който дава добри пари; б) екип в който никой не си дава зор. Но има екипи в които гледат на вас като на бял роб и ще ви експлоатират до дупка. Он деманд е още по-зле защото ви пускат да гасите пожари където има зор. Като цяло в повечето екипи няма да научите нови неща и да се развиете особено.
4. Екип Човешки Ресурси е доста не компетентен и огромен за работата която върши. Когато фирмата беше около 100 човека бяха около 8 човека, а работата беше за около 3. Знам го защото съм работил в подобни по-големина фирми и съм виждал с очите си как 2-ма човека вършат повече работа от целия екип на ХР-ките. Много хора могат да видят неадевкатното им отношение по линкед ин. Има някакви интриги които въртят но никога не съм се интересувал какви.
5. Има и свестни хора. Поне преди имаше. Но голяма част от колегите са некомпетентни и никакви професионалисти. Подбора на кадри е на много ниско ниво затова доста често се случва фирми да искат да затворят отдела си в ТехХъдъл. Ако рекрутмънта е оставен на хората от ТехХъдъл със сигурност ще бъдат взети хора без нужните качества. ХР екипа даже подготвя хората за интервютата на клиентите за да може да ги вземат на работа и те заедно с ТехХъдъл да вземат своя рекрутмънт бонус.
6. Оргазнизират се мероприятия като тийм билдинги и има доста бонуси които повечето фирми от този ранг също предлагат. Повечето хора ще им допаднат вероятно.
7. Повечето офиси са натъпкани с хора, ниско проветриви, без достатъчно хигиенна подръжка и без достатъчно санитарни възли. Ако обичате изглед и светлина - забравете.
8. Най-голямата схема на Ричард - взима хора на постоянен труден договор но ги ползва като контрактори на граждански и ги изгонва след време. Цялата схема е да се спестят пари, защото контрактори биха му излезли доста по-скъпо. Има случаи на хора които са притискани да се занимават с неща които не искат за да не бъдат уволнени, случаи които не им се плащат пари при уволнение и случаи при прекратяване на договор при взаимно съгласие срещу 1 заплата повече след като човека и тормозен и заплашван да приеме.
9. Като цяло за контрактори ТехХъдъл е доста добро място ако си договорите добро заплащане. За постоянна работа - не бих препоръчал ако не си договорите голяма заплата и не проверите клиента предварително чрез познат. Освен това е хубаво да сте непукист, защото е вероятно че доста хора ще се опитат да ви изнервят

Technical problems where stopping us to provide you our latest video. Service has been resumed . Thank you for your patience!

Tech Staff

Притеснява ме, че дискусията почна да замира и не знам какво ще ме забавлява вече! Моля, двете страни да се активизират пак, ако е удобно.

After all the lies which are pouring down in this forum I have decided to release a media statement!

Cheerio
On Of Many

Браво драги ми смехурко, доказа че всичко което бръщолевиш е плод на болната ти фантазия.

Приятен ден и на теб

Този път лийка дойде директно от ХР и рекрутмънт.

Приятно изкарване утре и не прекаляавайте с винцето.

Срещата е с цар Плъх

j

Не може да си напише името понеже го е страх. Легион от мишки. Като работеха във фирмата се скатаваха и бяха доволни по цял ден на джагата. Вече като не работят тук и станаха големи борци за правда, за свобода. Като чуха, че крадяли от майки с деца защо не тропнаха веднага, че искат среща с някого от ръководстово да го питат вярно ли е. Можеха да кажат, че чули еди-какво-си и това не ги кефело. Ама ц. Мишки. Много са смели и много знаят зад клавиатурата но нищо не направиха.

На мен пък ми е много забавно как въпросният индивид който пише всички очевидно измислени клевети по адрес на фирмата, всъщност крие своето име. Ако говориш истината, нямаш проблем да се разкриеш.

Но въпросният индивид много добре знае, че най - малкото ще бъде осъден за клевета и уронване на престижа на фирмата, за това пише своите измислици анонимно.

Аз лично го призовавам, ако е толкова прав, колкото си мисли че е да разкрие името си. Инацче си остават просто едни празнословия, всичките му драсканици.

Поздрави