Самап ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Никола Тесла 5&markers=София,ул. Никола Тесла 5

Самап ЕООД

Искам да кажа относно фирма INTEL LOGISTICS OOD ХОРА БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ТОЯ ТИХОМИР НИЦОВ И ТЕОДОР НЯКОИ СИ СА ДВАМА СЪДРУЖНИЦИ И СА ИЗКЛУЧИТЕЛНО ГРУБИ И НЕЩАСНИЦИ КАРАШ ПО ЕВРОПА ВСЕКИ ДЕН ТИ СМЕНЯВАТ АДРЕСИТЕ ОТИВАШ НА ГРЕШЕН АДРЕС ОТИВАШ ГРЕШЕН ТОВАР ЗАЯЖДАТ СЕ КАТО МАЛКИ ДЕЦА МИШКАРИ ОТНОСНО ЗАПЛАЩАНЕТО НЯМА ДА ВИ ПЛАТЯТ ИЛИ ТО ЩЕ ВИ ДАДАТ нищожно колкото да преживяваш викат обиждат плевенски селяци

Чета и хем се смея хем се разачаровам все повече.
Тъжно е, понеже е вярно. Два банана и закуска не променят факта, че цари пълен хаус и лицемерие и то от много време. Ако не си мълчиш си неудобен и те уволняват или те принуждават с действията си да напуснеш дори и да си вършиш работата. Случвало се е не веднъж със стойностни работливи колеги!! И за жалост пак ще се случи! Затова си мълчете по-добре! Заплатите са смешни на фона на други фирми. По-нови колеги взимат повече пари от по-стари. Също за еднаквата работа има огромно несправедливо разминаване в заплатите, за което е алармирано, но на тях не им пука и от край време е така. На едни се увеличават заплатите с един % а на други с друг. На едни се казва, че опита е от значение, а на други колко години си във фирмата. Няма сигурност, работи се под постоянен стрес с неправилно разпределена работа,половината са е*бати мързеливите скатавки.
Други са е*бати подмазвачите. Мара и Ема са крайно неадекватни особено Емчето милата, хабер си няма от работата и процесите, потвърждавам долните мнения и е абсолютно вярно, че в Риска назначиха за QA човек излезнал от поправителна програма защото не се справя с работата и прави много грешки! Малоумно недопустимо в адекватна фирма с адекватно ръководство решение и обидно спрямо хората, които се справят и са в отдела също от години, но се справят много по-добре с работата си. То се вижда по акаунтите кой как ги маже. И отгоре на това го съобщават при свършен факт, а уж се бият в гърдите че са много прозрачни. пълна лъжа.Ама докато единственото което го интересува от 5г са бананите и му е добре на човек да е без мнение и да не иска да се развиват процесите, а да си тъпче на едно място и си трае -и си подаряват ваучери за рождените дни или им се прави на приятелче-ще бъде повишен. Та няма смисъл да си давате зор за развитие щото те пак ше си повишат подмазвачите и ше си мързелуват заедно докато вие се бъхтите напразно. Не всичко е черно де-Има и свестни колеги, с които е приятно да се работи и да си седиш и да им гледаш сеира на ‘ръководителките’ без да се напрягаш излишно. Може да си айляк ако ти влиза през едното и излиза през другото.
Дават ти някоя деуга тениска от време на време и офиса не е лош, но е вечната борба за парко място. Всеки ти паркира на мястото и отново от край време никой нищо не прави за да го санкционира и така ежедневно се пръска публична омраза по адрес на неправилно паркиралите, а тях ги бОли дедовия…….
Единственият свестен и адекватен ръководител е Алекс и ако ще започвате в Риск отдела е по-добре да сте в неговия екип за да ви е по-поносим престоят. Или просто идете в друг отдел. Финанси е по-добре. Съпорт и онбординг са пълен хаус, има постоянно текучество на персонал, неадекватни процеси и трябва да работиш 24/7 за бонус едва ли не. АМЛ е добре и са свестни. В заключение ще кажа, че фирмата не е виновна за българският лош мениджмънт и мързел и ако знаеха какво се случва нямаше да е така. Дано повече хора го прочетат. Ае със здраве и от мен, свиркайте си ;)

На мен ми е добре вече 5та година. На който не му изнася, да се изнася. Няма как всичко да е на 100%, но трябва да се вижда и хубавото и да се оценява. Иначе мръкачи винаги ще има.

В отговор на коментара под моя, ще кажа следното !

Виж сега маняк, това че си от някво забутано село и се радваш на банани и сокове не прави фирмата с глезотии.
Социален пакет дават и на продавачите в магазините, така че и това отпада като екстра.
Весели и усмихнати колеги ?

Май искаш да кажеш група въздухари които са познати от преди години и никой не е започнал заради някакви знания и умения.

Като бивш служител бих се присъединил към коментарите по-долу и се надявам кандидате да проверят цялата хронология през годините,тъй като проблемите там изглежда се задълбочават. Факт е че има и хубави неща,като приятен офис, напитки и т.н, но това трудно би прикрило прогнилата сърцевина на тази фирма и проблема идва само и единствено от българския менджмънт и нямам обяснение защо от UK никой не забелязва нищо. Така нареченият мениджър - Боцко е готов да се подложи и предложи и може би добре филтрира информацията и какво се случва в "operations" В onboarding цари пълна анархия,в "Payments" Петко си назначава любовници,а не служителки, а в риска Мара,Ема и компания се държат като местни феодали, които правят планове да добутат до пенсия ама,ако може без да работят

Относно коментарите и мненията по-долу - леле колко много лигльовци се изказват! Явно не сте работили в "типичните български" учреждения, било то във финансовия или друг тип сектор, където работната дейност е равносилна на робство, отношение е "още 10 човека чакат за твоето място", а най-голямата социална придобивка е псувнята на началника, за да направите някакво адекватно сравнение. Не е зле да слезете на земята, че нещо много високо летите. Вярно, всеки има мнение и право да си го изкаже, най-вече разглезените "вечно неоценени" и мързеливи колеги, но дайте малко по-реалистично.

По същество:
Офисът не е на най-доброто място като локация, но пък е приветлив и уютен; Колегите, с които работя са весели, усмихнати и готови винаги да помогнат;
С добра мотивация, усърдна работа и по-малко скатаване човек може да се научи на много неща, за което допринасят и курсовете, които са за сметка на фирмата, като има и добри възможности за развитие и израстване (без вуйчо ти да е някой директор).
Има добър социален пакет;
Офис глезотии (плодове, напитки, сокове), просторна кухня и други удобства, както и адекватно заплащане.

Ако все пак сте имали неблагоразумието да приемете оферта на Самап и по-специално на Риск отдела, има шанс да сте в екипа на полу-наркоманката Ема- най- добрата приятелка на шефката- Марчето. Сложена за тим лидер Ема няма никакви положителни качества, но пък за сметка на това е мързелива и злобна. Ако имате "късмета" да сте в нейния екип- честито- двойно прецакани сте. Марчето, която не блести с лидерски умения взема доста неадекватни решения от рода на: Да слага за QA човек, който преди месеци е бил в изправителна програма, защото не се справя добре с работата. Бележките на Марчето по срещите са разпиляни като самата нея и рядко е адекватна. Мисля, че няма да издържа още много в тази фирма. Това е от мен.

Чета коментарите и се смея aма не се смея защото са лъжи а се смея защото нещата верно са 1:1 :D
Въпреки, че в дев екипа нещата са доста по-зле хахаха. Ама като дават пари и мога да си барам мандарините за какво да се махам ?!
Еб*ал съм я в палячовската фирма, да цакат кинти

В жалкия отдел, наречен " риск и анти фрод "се е настанила посредствената женица мара бончева и нейните кучки. Бившата телефонистка издигната в мениджър, защото е нямало кой друг, без качества и заслуги, позорно уволнена от една адекватна г-жа - чужденка от Skrill се примъкна в Sumup и оттогава се е взела на сериозно. Обградена от верни лизачи и подмазвачи, няма никакъв шанс да се чувстваме добре в жалкия екип. Хора които имат смелостта да и кажат проблемите в очите биват уволнявани или карани да напуснат. Селските номера на бончева ( head на екипа, но по - скоро е bottom) не приключват , а само набират сила. Верните и " приятелки" или поне тя така си мисли, си правят каквото искат, мързелувайки и пречейки на другите да си вършат работата. Ако сте решили да идвате при нас, или вземете курс по подмазване и бъдете готови да сте плазмодии или не си го причинявайте.

За тези които искат или ще започват работа в тази фирма, ще ви издавам какво ви чака с няколко думи.

Ще работите в тарикатски офис.
Ще пиете бира.
Ще можете да пушите масури в кенефите или на терасите.
Ще имате възможност да се запознаете с хора които са пълни отрепки.

Ако се мазните на правилните хора и сте прекалено големи дебили ще се задържите доста време във фирмата.

Ако сте п*дали или там както им се вика на тая сган, ще сте на почит.

Аре със здраве.