Енетпулс / Джиниъс спортс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе&markers=София,Цариградско шосе

Енетпулс / Джиниъс спортс

Фирмата от inplay ще се казва Genius sport това е тотално некорекна фирма заплащането е мизерно - Не ходете там !!!! почти всичко което е писано като отрицателни коментари е вярно!!!! лично се убедих в това !!!!!

Много е важно да знаете, че фирма Енетпулс няма нищо общо с фирма Инплей вече повече от една година. Няма Call Center и Stadium Reporter-и. Смятам, че средата, в която работим, отношението и всичко останало е на ниво. Колегите са отзивчиви и приветливи. Офисът след ремонта е страхотен, дори имаме тенис на маса, джага и PS4. Работата е интересна и винаги има кой да ти помогне, ако се наложи. Създадох много приятелства тук. Смятам да се задържа тук и след като завърша.

Някой може ли да каже каква би била заплатата за Control Center Assistant Manager или Technical Support Engineer?
Благодаря!

В момента фирмата е прекръстена на "Inplay Ltd". Преди около година във фирмата си беше добре, докато не дойде, новият шеф Иван Иванов. Този човек не знам за какъв се беше взел, но се помисли за Steve Jobs. Този човек накара повечето служители да напуснат. Обещаваше ремонти по офиса, по разнообразна работа, но уви. Като Part-timer не се надявайте да взимате повече от 200-250 лева, работа в момента просто няма. Самата работа е доста скучна, говориш си с оператор който ти казва определени команди и ги въвеждаш в системата. Работи се през седмицата и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО през събота и неделя(даже в трудовият договор като се подписва сте задължен да прекарвате 3 уикенда от месеца там) Първия месец може да ви се стори добре, отнасят се добре с теб, помагат ти... но по натам започват проблемите.
За да се надяваш да работиш по 80 часа на месец трябва да си приятел на някой, който прави смените или да се мазниш. Както споменах, работата е еднообразна и уморителна, не препоръчвам на никой това, камо ли да се прехвърли на full-timer с по 140 часа на месец. Просто ако си цените времето, нервите и най-вече зрението.
Голяма част от хората са от провинцията и имат лоши маниери. Например, вика се в офиса, ядат на масата и не си почистват, кухнята е затрупана с неизмити чинии и най-лошото беше че имаше развалени неща в хладилника, които някой си е зарязал и на никой не му пукаше за вонята която се рееше из офиса.
Хора, които са чули датска фирма в модерен офис и веднага скачат на въдицата. Има и пичове, но по-голямата част от администрацията и 70% от супервайзорите са наперени шефчета, които за нищо не стават и затова са останали в тази фирма.
Като цяло, ако нямате никаква друга алтернатива и нищо против да седите в офис който е пренаселен и да си прекарвате събота и неделя там, взиращи се в монитора по 9 часа на ден, имайки 30 минути почивка, търпите селските маниери на шефове и някой колеги, то тази фирма е за Вас!

Може ли по някакъв начин да се свържа с Вас?

Какво те интересува за Stadium reporter-a?

Здравейте, някой чака ли обаждане или развитие по въпроса за Stadium репортерите?

Някой, чака ли обаждане и развитие по въпроса за Stadium Репортерите?

Отскоро съм във фирмата и съм много доволен. Компанията е датска, като главният офис е в Копенхаген. Ако се интересувате от спортове и знаете английски на прилично ниво, това е вашето място ! Не са много местата, където ти плащат за да следиш футболни, баскетболни или волейболни мачове, разбира се, има и куп други спортове. Колегите са много забавни, само млади хора сме в офиса, почти изцяло студенти. Поразен съм от организацията и реда, които царят във фирмата, личи си че е правена по западен модел. Смените са различни, като основно са следобед и през събота и неделя е най-натоварено. След няколко месеца работа имаш шанс да станеш фул-тайм ъпдейтър, тоест да се издигнеш и да имаш гарантиран брой часове на месец. Що се отнася до заплащането, през първите 2 месеци няма как да взимате повече от 200-300 лева, ако сте парт-таймери, но след това можете да си докарвате към 600 лева, което не е никак лошо за почасова работа. Сега се местим  в нов голям офис на Цариградско шосе, което прави още по-удобно отиването на работа. Ползваме се от различни бонуси като ваучери за таксита и двойна надница, когато работим през национални празници. Работата е перфектна за един начален старт на всеки, който иска да работи и обича да гледа спортове, както и за докарване на някакъв допълнителен доход, ако вече имате работа. Шефовете са коректни, любезни и отговарят на всичките ви въпроси.

И аз съм бил на интервю.В първия момент не знаех за кой сайт става дума,не знаех,че имат офис в БГ въобще.Та като ми казаха се зарадвах.София,международна фирма,извсетен сайт.Но като чух заплатата и радостта ми се изпари.Не говорим за 3000 лева,но поне 800-900 лева.Какви са тези 500-600 лева.Да не работим в Била?Прав е човека по-долу,ако имаш квартира,как да живееш с 600 лева в София.