Енетпулс / Джиниъс спортс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Цариградско шосе&markers=София,Цариградско шосе

Енетпулс / Джиниъс спортс

Ниско платено и много, ама наистина много прости момчета... Основно пропаднали бивши спортисти, деградирали комарджии и пълни неудачници.

Какво е заплащането на Sportscaster-ите ?

Моля дайте информация за почасовото заплащане на парт-таймерите

Някой може ли да даде повече информация за моментното почасово заплащане ?

Фирмата е чудесна за хора, които търсят втора работа и особено за студенти. Професионализмът е на високо ниво, изискват се спортни и най-вече футболни познания, концентрация и око за детайлите... Става въпрос за почасова ангажираност и се работи предимно през уикендите. Екипът е млад и отношението е добро. Сещам се с носталгия за вече приключилите ми студентски години и престоя си там...

Като вече бивш служител на Енетпулс, мога спокойно да заявя, че фирмата представлява един доста интересен и добре оформен проект. За мен, човек който се интересува от спорт бе чудесна възможност да съчетавам първоначално следването си в университета с работата, а в последствие и да съчетая основната си работа с Енетпулс. Предпоставка за това са много добре оформените вътрешни правила на фирмата, които дават определена свобода на служителите.

Най-големият плюс на компанията е задружността, която струи в екипа. Хареса ми, доброто разбирателство, приятната работна атмосфера в офиса и отзивчивостта на хората, които заемат ръководните позиции, тъй като ти дават така желаната от нас служителите "обратна връзка".

Като човек, израстнал в спортна среда, спокойно мога да кажа, че това бе идеалното място, на което да докарам допълнителен доход в спокойна, спортна и най-вече младежка атмосфера. А и винаги е приятно и да обсъдиш и размениш мнения с други хора, които са дълбоко замесени във футбол, а и не само.

Прекарах 4 години като служител във фирма Енетпулс. Определено мога да кажа, че останах с отлични впечатления за времето си там. Рядко може да попаднеш в екип, където хората си помагат и работната среда е на отлично ниво.
Мениджърите винаги са показвали отношение и разбиране, когато съм имал нужда да разговарям с тях, което е много важно.
Начина, по който е устроен графика ми позволяваше безпроблемно да си съчетавам следването с работата.
Ако сте работливи, обичате спорта и искате да сте част от колектив, състоящ се от млади и приятни хора, това е работата за вас.

И в Енетпулс и в Инплей бях на "интервю".
В Енетпулс пълна пародия - отиваш уж за интервю а всъщност влизаш в една зала, обясняват ти работно време и задължения без да те питат нищо друго. Оставят те после на един лаптоп да напишеш някакви супер basic спорт термини и айде чао, ще ти се обадим. След 2-3 дена, мейл от HR, съжаляваме но се спряхме на друг кандидат. WTF ?!?
Инплей една идея по-добре. Първо интервю с един мениджър и един HR. На него стандартните въпроси, защо напускаш работа и защо искаш да работиш при нас. Дотук добре. След това второ интервю с едно джендър подобно датско лайно, двама мениджъри, единия с мега смешен английски. Десет пъти те питат, ама защо видиш ли искаш да работиш при тях. Някакви олигофренски въпроси от рода на "Как ще обясниш цвят на сляп" и други глупости дето са чели в статии за най-интересни въпроси задавани на интервюта. След няколко дни естествено отговор, че няма да стане. Явно са намерили някой, който наистина мечтае да работи в тая дупка.
Не си губете времето с тея посерковци.

Някой има ли си на представа какво е работата, която върши Sports TV Analyst? И според вас кое е по-добре от
Sports TV Analyst и Live Data Updater?

Работя почти от две години във фирмата. Накратко, ситуацията е следната: заплатите са страшно ниски за стандартите на живот, но няма напрежение, никой не ти стои на главата, за да те изгонят на шестия месец трябва да си адския търтей. Можеш да си излизаш когато си поискаш в почивка и общо взето никой няма да ти каже копче. Това е за парт, за фул парите са също обидно малко, а начина да си пишеш графика е да си посочиш 2-3 дни, в които не можеш, за да може супервайзера да ти напраска когато му е кеф. Уважение има, добра атмосфера, ваучери за такси ако живееш на майната си и вече е крайно наложително иначе делиш, ако има с някой в твоята посока. Един път годишно има увеличение, евентуално, миналата година нямаше, а тази беше смешно, 10 процента и то по усмотрение на шефовете, дажд и да се спукваш от работа няма гаранция, че ще има повишение на заплатата. Ако искате за малко пари да си идвате на работа и да си бичите айляк, без да имате някакво развитие, заповядайте. Общо взето съставът на фирмата е от две групи хора, безперспективни неудачници, чийто живот е само фирмата, приемат го като голямата работа просто защото никога няма да имат друга реализация, нямат особено бъдеще, а залозите са им смисъла на живота. Другата малка част като мен са студенти, които ги устройва, за да могат да си съчетават учението с някакви доходи.