Адапт Бг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Триадица, бул. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, 113, ет. 2, ап. 8&markers=София, Триадица, бул. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, 113, ет. 2, ап. 8

Адапт Бг ЕООД

Здравейте! Какви са условията на труд в тази фирма,коректна ли е от към работно време и заплата? Имат доста обяви за Продавач-консултант, включително и за град Бургас.

Като служител на АДАПТ мога да споделя, че съм възхитена от човешкото и акуратно отношение както на шефовете, така и на колегите от офисите на фирмата в цялата страна.Макар и на разстояние, успяваме да работим в екип с общата цел да удовлетворим нуждите и желанията на нашите клиенти.
Първите стъпки, които направих във фирмата ми дадоха увереност и мотивация, защото срещнах разбиране, професионално отношение и приятелска атмосфера по време на обучителния период.
В хода на работата получавам както морална, така и финансова подкрепа от страна на шефовете за положените усилия.Това са хора, които се интересуват от своите служители.Доволна съм от размера и навременното получаване на работната заплата.
Радвам се, че съм част от фирмата, благодарение на която много хора, засегнати от Ковид, успяха да намерят своето спасение.
В АДАПТ думата "Благодаря" значи много и има смисъл!

За колегите от София,Варна,Пловдив,Бургас,Стара Загора -оценка: 6+++++
За шефовете оценка: 6++++
За заплата: Абе още може :)мааалко само
Заплащане :Навреме ,точно,коректно
Работна обстановка : 6
Бачкане си има,като навсякъде
А що се отнася до долния коментар за колегата от Пловдив и аз съм влизал в конфликти с него,иначе е пичага

Абсолютно не коректни. Големи обещания нито едно не изпъняват. Променят уговорките, както им падне.Обещават процент от продажбите не плащат нито стотинка.
Нямат доблестта да ти кажат в очите нищо,нито по телефона или E-mail,дори когато решат да те освободят.Това, което пише за колегата от Пловдив в предишен коментар е абсолютно вярно и много меко казано.
Сами си пишат положителни коментари и тук и в Гуугъл.
Ако решите да започнете работа в тази фирма искайте всички договорки, които направите в писмен вид.

Няма какво лошо да кажа за АДАПТ. Шефовете са уникални хора, колегите също. Да, има натоварване и хиляда неща за правене, но все пак се работи с целта да се помага на хора с увреждания, дечица с дцп, страдащи от сънна апнея и какви ли не други здравословни проблеми. Ако искате да помагате на хора и да се учите на нови неща всеки ден, това е мястото!

Работих в тази фирма с колеги от София, с шефовете и с колега от Пловдив. Заплащането е доста добро, отношението на шефовете и софииските колеги е отлично, право на отпуска, болничен имаш, чист офис, физически ненатоварваща работа. Но благодарение на пловдивския колега, който направи всичко по силите си, за да не се сработим заедно и се държеше сякаш той е по-висшестоящ от шефовете, бях освободена. Мога да кажа, че това беше първото работно място, за което ме хвана яд, че трябва да напусна и то не защото не си върша работата, а заради подлостта и болните амбиции за изява на друг.