Вадим ООД /img/frontend/nomap.png"

Вадим ООД

В началото , когато започнах работа във фирмата получавах 250лв.Попитах , защо така при минимална заплата 310 взимам 250 и след което ми обясниха,че след осигуровките на работника , които се удържат сумата по КТ е толкова.Проверих и бяха прави.До този момент нямам оплаквания . Всичко което ми е по трудов д-р /отпуски,болнични/ са ми спазени.Винаги ми е отпускан аванс когато ми се е налагало, и заплатат се дава навреме,за разлика от много други в този бранш.От 2 мес.дори ни вдигнаха парите , така че съм доволен.

Много хубави празници ще прекараме служителите на Вадим,,,не ви ли е срам? По добре наистина на бюрото по труда. Докога такива фирмаджии ще се подиграват с служителите си? Докога няма да ни се цени труда и ще ни ощетяват всеки ден?

До долните, под мен двама-абе вие в ред ли сте бе? Ми по добре на бюрото по труда отколкото във Вадим, само че с тия осигуровки на половин работен ден и в бюрото няма да ме вземат! Представям си в какви фирми е работил Любомир Кирилов щом Вадим му харесва-хахаха.
Не се подмазваите на шефовете, няма смисъл, щом сме във Вадим сме прекацани. Ако си сметна часовете които работя на месец излиза че работя за лев и тридесет на час-това е добрата фирма която ви харесва:)))

На 52год. съм и повече от 3год. работя във Вадим.Сменил съм 4 охранителни фирми през последните 10год. и не съм попадал на по разбрани хора.Обекта,на който започнах работа не беше плащал 9мес.на фирмата,но шефовете ни плащаха заплатите от джоба си без закъснение. Има перспектива, защото за 3год. от минимална работна заплата сега ми е почти три пъти по-висока.

Аз съм доволен!
И мога да ви кажа,че когато подходиш като човек и ръководството подхожда човешки!
А на недоволните ще кажа,че има и бюро по труда!Там със сигурност ще ви намерят работа, при която ще ви осигуряват на това,което взимате,а именно минимална работна заплата.

Ей шефовете вземете да вдигнете заплатите че с 250 лева не се живее. Вие си карате джиповете а ние не можем да си платиме тока, подигравате се с нас и ни давате под минималната заплата даже в чисотата взимат повече от нас. Единственото хубаво е че никой не ни проверява и са ни оставили на самотек та можеме да си почиваме докато сме на работа. За тия пари ако някои си мисли че пазиме нещо много се лъже.

Тая фирма няма ли да и вземат лиценза вече? Може ли да работиш по над 200 часа месечно а да те осигуряват на 4 часа? Може ли да взимаш под 1,20 на час? Да няма отпуски? За бонични забравяш не е позволено да се разболяваш!!! Да се сезират държавните органи и да се спре с тия безакония.

всичко което пеше е виарно бях 12 клас наше бяха закъсли и се наложи да започна работа във въпросната фирма  от заплата 280 лв работих от меец ноемри да януари и не ми исплатиха заплата по мушеничмеска фирма единсвено е юсис и секюрити холдинг

Я и Вадим я има тука!!!Значи какво да кажа за фирмата? По измислена фирма от тая няма!!! Горе долу всичко е описано в предишните постове, само да добавя че заплати се дават на ръка  с няколко месеца закъснение не в офиса а на друго място, няма ведомости фишове, нищо!!!
Хора напускат постоянно, началници, охранители всички!!! Ако искаш да питаш нещо по работа в офиса ти казват че не е твоя работа и те отпращат да си ходиш...Много е зле положението и ходим само за да отбиеме номера, както се казва те ни лъжат че ни плащат ние ги лъжеме че работиме. Препоръчвам да не се занимавате с Вадим по никакав повод!!!!

Заплащане-240-280лева
Уважение-Нямаш право на мнение или да поискаш нещо-отпуска, смяна и така нататак.
Привилегии-Спиш докато си на работа това май е единствената
Фирмена сигурност-Такава има само за тия които не се обаждат много много за другите е ако не ти изнася напускай.
Ангажираност-Постояна
Потенциал за развитие- ХАХА
Местоположение-става
Колеги-Човека го е казал-напикани пенсионери и хора с умствени болести
Работна среда-Началниците ги виждаме един път месечнно, ако ги питаш нещо ти казват не знам не е моя работа и така нататак
Като цяло фирма Вадим е място за хора които 250 лева са им достаъчно и седат и си траят да не ги изгонят, не ползват отпуски, болнични и работат на две места като в Вадим си почиват или се напиват и спат