Капитал ТМ ООД /img/frontend/nomap.png"

Капитал ТМ ООД

За съжаление не мога да кажа нищо хубаво за фирмата. Отношението към мен не беше на ниво - нито като служител, нито като човек. Отидох да работя с надежда за стабилна работа и стабилни доходи, но сгреших. Работната среда беше ограничаваща и потискаща. Дори не ме обучиха. Шефката на фирмата почна да се заяжда с мен още от първия ден. Колежката ми и тя не се държеше адекватно. Наложи се да напусна по собствено желание. Парите, които получих за труда ми бяха смешни. Натоварването беше огромно, неотговарящо на заплащането. Не препоръчвам на никой никога да работи за тях!

12-часов работен ден без право на почивка, 5 работни дни по график, 60-часова работна седмица! Заплащане (стартово) < от 400 лева. Заплата се получава еднократно между 10 и 15 число на следващия месец за предхождащия (изработен) месец.
Проверявайте в сайта на НОИ ( с ЕГН и ПИК) дали Ви осигуряват и на колко, защото и това не Ви е гарантирано!
Текучеството е голямо...и това не е случайно!