"Чайкафф"ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Чайкафф"ЕООД

Работих няколко седмици в офиса в Студ град, нямах успех, не знам защо. Може би защото съм стеснителна. Напуснах  по собствено желание, вчера отидох и ми изплатиха всичко. Видях се с няколко момичета, които се справяха много добре, заплатите им бяха четирицифрени. Няма как да преувеличават, защото там всичко е ясно, всяка знае колко  ще получи , от самото начало правилата са ясни.
 Искам да кажа,че съм работила на доста места,но в толкова добри условия не помня да съм била. Като работно време, условия на труд и отношение нямам оплаквания.

Отношението на ръководството към служителите е много добро и позитивно. Колегите са добронамерени и изобщо обстановката за работа е много приятна, което е радяко срещано на днешно време. Аз работих за кратко на рецепцията и всичко ми платиха до стотинка, а и не съм чула някой да се оплаче с противното. Много съм доволна. Нова фирма е, и като във всяка такава има потенциал но има и малко риск. Имат желание да предоставят работа и условия на служителите си, и се надявам да се развиват занапред.
За длъжноста на консултантите мога да кажа, че е за хора, които умеят да продават скъп продукт и убеждават, и стига да го правите ще получавате много добри пари. Ще получите отлично обучение, подкрепа и внимание. А после всичко зависи от Вас и късмета Ви. Като цяло според мен, където и да сте на такава длъжност, ако не вървят продажбите никой няма да Ви държи на работа.
Раб.време е на смени, с 1 почивен ден.
Бих Ви посъветвала да опитате и сами да прецените.

Биляна, би ли споделила повече инфо за работата там? Плащат ли редовно и то тези крупни суми, които са посочили в обявите? Какво е отношението към служителита? Гледам, че много често пускат обяви (с правописни грешки) и ми намирисва отдалеч на гнило.

Рали, представители на косметика Де шели - DeSheLLi за Б-я.

Рали, представители на косметика Де шели - DeSheLLi за Б-я.
виж във руските форуми и бгмама

Някой може ли да помогне с инфо за фирма "Чайкафф"ЕООД?От техни обяви за работа се разбира,че са представители на козметична марка и имат козметични салони.В интернет няма никаква информация за такава фирма.Това ли е дейността им или е някаква трансформация на фармацевтичната "Чайкафарма"?