"Чайкафф"ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Чайкафф"ЕООД

Работя почти шест месеца в кол. центъра на фирмата. Уча редовна форма на обучение. Повечето от колегите ми са много отзивчиви  когато се налага да отсъствам, също така и ръководството. Като заплащане е приемливо, според това колко добре се справяш. Редовно се изплащат заплати, няма проблем и с отпуските. Работила съм и на други места, но засега тук се чувствам най-добре.

Здравейте! Удобрен  съм на позицията оператор в Call Center във въпросната фирма. Някой,който е работил или работи там, може ли да изкаже мнение. Заслужава ли си да се работи там ? Благодаря предвартелно!

Това е фирма Алфа екотрейд ООД, да не се повтарям,написах коментар за същата фирма,просто не си губете времето и нервите с тях,шефовете са руснаци, четете и в руските сайтове за Де шели - козмецефтика.

Еми потърсете по-обширно в нета и ще се запознаете с какво става въпрос -    www.bg-mamma.com, съмнителна компания със съмнителна дейност.