"Чайкафф"ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Чайкафф"ЕООД

Попълвахте ли анкета за кандидатстване: номер на лична карта, семейно положение, деца?

Здравейте,кандидатствах по обявата за козметичен консултант и днес бях на интервю но забравих да попитам дали се заплаща обучението тоест дали аз трябва да си го платя.Моля ако някой знае нещо да ми каже.Благодаря.

Работя от година във фирмата. Отлични условия на труд, приятна атмосфера, прекрасен колектив, добро отношение от началниците! Заплашането е добро, изплаща се редовно.

Работя почти шест месеца в кол. центъра на фирмата. Уча редовна форма на обучение. Повечето от колегите ми са много отзивчиви  когато се налага да отсъствам, също така и ръководството. Като заплащане е приемливо, според това колко добре се справяш. Редовно се изплащат заплати, няма проблем и с отпуските. Работила съм и на други места, но засега тук се чувствам най-добре.