ФЛАМИН ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ФЛАМИН ЕООД

Отношението на тази фирма е отврат  тоест много льжат.пАСКАЛ,кРАСИМИР,иВО  и т.н.ми дължат 965 лв за 57 бр стъпала и гориво.Пожелавам на тези мутри  през 2015 да ги постигне това което са причинили на много ХОРА.кРАСИ а ти когато произнасяш лъжа мен да виждаш бОКЛУК  такъв.ПАСЕТЕ СЕ ХОРА ОТ тях.

Не почваите работа пти тея боклуци. Правихме картон на обекта и не плучихме една стотинка. Големи обещания и нищо за 2 седмици труд а заработката е 2500лв. Да си купят свещи с тея пари боклуците долни. Е на флоримонт на околовръстното правихме картон за 2 дни и там персонала ги е страх от тоя Паскал да не ги изгони. Не е нормално да се работи така , всеки вика , крещи абе луди хора.  Постоянно има обяви от тях че търсят работници , е що бе боклуци всяка седмица търсите а не вземете да си изплащате заплатите. Е сега има обяви от фламин, луминати  . 0878591222 е номера от които търсят хора за работа в кв герена

Това е Много полезна информация,и аз от опит знам че с посочмените фирми,и техните нови имена НЕ трябва да имаш допир.Това са Големи Боклуци,по-далече от такива!!!!!

Тия хора са за трепане  , аз незнам как спят спокойно от толкова измамени хора как не са направили някоя глупост
Моля ви не ходете в тая фирма ако не сте мазохисти разбира се

Не се хващаите с тези пални измамници не плащат

Благодаря за предупреждението Андоне,чувал съм от много колеги ,че тези са били големи мошеници,аз за малко на два пъти да се опаря.Преди време търсеха хора за Велинград на един хотел.

Мерси  за информацията Андоне,преди време щях да се излъжа с тях за Велинград но пак тук прочетох ,че са една и съща фирма.

Хора не се връзваите на тия.Това са ФЛОРИМОНТСКИТЕ АЙДУЦИ АНДОН,МИЛЕНА И ПАСКАЛ ДОИЧЕВ.С ХОТЕЛ ЕМИРЕИЦ,ФИТНЕС ПУЛС И РЕСТОРАНТ РОЗЕ както и бифшия ХОТЕЛ ФЛОРИМОНТ сега ГРАНД ХОТЕЛ БАНСКО.Тъпаците мислят че като сменат името хората ще се хванат.Не си губете времето а и нервите.