Щедрост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив, Южен, КРИМ, 12&markers=Пловдив, Южен, КРИМ, 12

Щедрост ЕООД

3 точки от 1 мнение

Не се занимавайте с тази фирма! Има постоянно текучество на кадри. Служителите дори не могат да се нарекат екип и повечето само интригантстват.Всеки гледа да натопи и да се скара с другия. Много неспокойна среда за работа и може да се пробвате, ако имате нерви за късане.
Ако кажете че няма да взимате заплата още по-добре. И без това ви гледат така сякаш сте дошли на работа без да са ви викали и само им крадете от парите които те трябва да си скътат. Осигуряването естествено е на минимума, ако въобще имате трудов договор. Практиката е първите няколко месеца да се работи без трудов договор и ако не са доволни в ден ден ви дават парите и ви се казва "От утре може да не идвате".