Сана Спейс Хотел Хисаря АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красно село, бул. Цар Борис III, 159, ет. 7&markers=София,Район р-н Красно село, бул. Цар Борис III, 159, ет. 7

Сана Спейс Хотел Хисаря АД

Опитват се да спазват някакви стандарти, за които самите те (ръководството) нямат и понятие. Тези хора представа си нямат от хотелиерство. Вземат се прекалено наавътре, с хиляди изисквания са, а заплащането само по обявите го пишат,че е мн добро,а  реално не е нищо особено за изисквнията, които имат! Не се лъжете а кандидатствате там никога! Няма да ви хареса работната атмосфера! НЕ СА ТОЛКОВА КОРЕКТНИ ЗА КОЛКОТО СЕ ОБЯВЯВАТ,повярвайте ми!

Считам че не си заслужава да си губите времето с тях. Сами преценете: за позиция администратор с 2 езика в хотел 4* предлагат 400лв. бруто. (2х12ч и 2 почивни).
Според мен там може да работят само студенти, пълнолетни ученици, които искат да натрупат опит или алтруисти от класа.
Предлагат общежитие по двама в стая и общи помещения (вкл. кухненски) безплатно.
Посрещат възпитано и с внимание.

Назначават се хора, но става много бавно, а и хотела още не е отворен. Хората изглеждат приятни, но не се знае какви ще стане като отвори хотела и започнат натоварванията. Имат големи изисквания,а заплащането не е чак толкова добро.

Искам да попитам някой знае ли нещо за фирмата и как са условията в Сана Парк Ризорт? Някой ходил ли е на интервю въобще, че дъщеря ми си подаде документите, а още никой не й се е обадил, има опит, а гледаме обявите стоят от доста време...да не би да е само за реклама?