Химагрегат Бургас ООД /img/frontend/nomap.png"

Химагрегат Бургас ООД

Коректна фирма.

Просто влязох да напиша нещо за Тодор Добрев от "ХИМАГРЕГАТ БУРГАС" ООД.Това е човек с душа,сърце,и морал не само в работата си като отговорен Ръководител но и като мъж спрямо всички други хора.Човек раздаващ се,човек мислещ,човек ,който и в най трудните моменти остава човек.
Това желаех да споделя в интернет,колкото и странно да звучи.Жалко ,че повечето хора се опитват да потъпкват такива личностти които се борят.

Случайно попаднах на Химагрегат Бургас тук!Желая да споделя като случаен човек,който няма нищо общо с компанията,като клиент и като служител,но познаващ управителя за България,г-н Добрев,и чула отзиви и от хора близки до него,че компанията е поверена в сигурни ръце,човек който има либерално мислене,гъвкавост,справедлив с всички в фирмата,фирмата явно се Управлява стабилно и честно,и съм сигурна че така ще върви и в бъдеще!Пожелавам на повече хора да бъдат в такава среда и да бъдат сред такива сърдечни и отзивчиви хора каквито са в ХИМАГРЕГАТ!Желая и на Добрев все така изпълнен с енергия и честност към всички и в неговата работа.

Млад и надежден колектив ,управлеван от млад и интелигентен човек с много усет и желание за работа,отдаден на бизнеса ,без да цени средства и време успява да завладее  пазара с нови продукти/помпи за химическата промишленост/,следи всички поръчки и доставки ,задача номер едно е клиента да е доволен, затова   клиентите се отнасят с уважение,доверие и голяма благодарност

Като Собственик на компания  и клиент на "Химагрегат Бургас" ООД,изразявам моята удовлетвореност от отношението на екипа в гр.Бургас,и най вече на Управителя в лицето на г-н Тодор Добрев.Не съм виждам скоро и почувствал от други компании такава упоритост,желание и амбиция.