софдилинг оод /img/frontend/nomap.png"

софдилинг оод

Милена това че ти не се справи с работата и се набута с много пари не ти дава право да разпостраняваш невярна информация. Аз втора година работя тук и смея да твърдя че работодателя е един от малкото коректни на пазара. Заплащането не е това което си обявила и ти го знаеш добре, да смените лятото са така но при добра организация на личното време можеш спокойно да си почиваш. А за Валя .... е не е хубаво човек така да говори зад гарба на другия, още по малко че ти не знаеш румънски език толкова колкото тя е научила български....ако си имала нещо да и казваш можеше спокойно лично да и го споделиш. ....Как е работта в престижната банка? Още ли описваш банкнотите си на лист хартия и ти е трудно да броиш?

Аз останах горе-долу доволен. Това което ми казаха това ми платиха, естествено винаги може и повече. Крадливите колеги много ясно че няма да са доволни, някои си мислят че като работят в обменно бюро ще бъркат в касата и ще си слагат в джоба. Преди може и да е било така, но вече никъде няма да те оставят, хората трябва да са коректни.

Ако ще да е последната работа на света, не се захващайте с тези измамници. Накрая на сезона ни ощетиха с няколко стотин лева под предтекст, че сме глобявани ..

Здравейте!Не се лъжете да започвате работа в тази измислена фирма.Масово хората напускаха лятото,защото не издържаха физически.Графикът на работа беше 2 дневни,2 нощни ?! и 2 почивки.Говорим за 12 часови смени!!!Това си е жива експлоатация.Липса на система на работа.Имаше една Валя,която се правеше на голям началник.Не можеше да говори българси,ама иначе ще обучава!!! Смешно заплащане от 20 лв и процент,който никой не знаеше как се смята точно,т.е. пак да те ''порежат'' накрая на месеца...Отврат,крепосничество!!! Направо като успях да приключа с тях и имах чувството,че съм излязла от затвора-БУКВАЛНО!!! НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА,АКО ВИ Е СКЪПО ЗДРАВЕТО!!!