Некст Кол ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Некст Кол ЕООД

Наскоро работих в тази фирма в продължение на няколко месеца. Напуснах заради предложение за друга работа. Работата в Некст Кол много ми хареса. Това, което ми направи добро впечатление е ръководенето на фирмата. Шефовете са разбрани хора и се отнасят много коректно със служителите си, а заплащането е коректно и се изплаща навреме. Като цяло работата е сравнително лека и не особено натоварваща. Дори те пускат да си тръгнеш преди края на работния ден ако си изпълнил зададения таргет, което те мотивира допълнително да работиш усърдно. Колегите са много готини хора, които винаги ще ти помогнат ако имаш затруднения и като цяло са много сплотен колектив. Работната атмосфера в офиса е спокойна. Като цяло не мога да се сетя за нещо, което реално да не ми е харесало във фирмата.

Екип от млади и мили колеги. Заплащането е добро и никога не закъснява.

Работя вече 2 година в infocall.bg спокойна работна среда. Работата ми е динамична, интересна и много интензивна. Колегите ми са млади и амбициозни хора, които се стремят към максималното.
Работно място и среда и време ми е удобно.

Аз съм много доволна от работата си в Info-call. Работното място е удобно, работното време-също, взимат се добри възнаграждения. Работя вече от година и половина и харесвам работата си.

Работих във фирма Некст Кол ЕООД приблизително 8 месеца. Напуснах работа там не заради проблеми с колегите или управленския персонал, а заради по-добро предложение за работа, с по-близка до моята професионална квалификация. Колегите ми по време на работата бяха много отзивчиви и усмихнати. Управленския персонал винаги е разбирал ако имам проблем с заплащането или здравословни проблеми. Нямал съм никакви дразги и караници с шефовете си по време на работния процес. Поради това, че фирмата е малка, всички в нея се разбират и работния процес протича сравнително гладко.

Фирмата е изключително коректна към служителите си. Заплащането е добро за всички, които са мотивирани и наистина работят. Колегите са страхотни, работната среда също.

Спокойна работна среда, екип от млади и амбициозни колеги, нормално работно време.