Теклас България АД /img/frontend/nomap.png"

Теклас България АД

Здравейте, бих искал да споделя какво ми се случи в така известния нов завод в гр.Враца (ще се постарая да бъда кратък)!

Изпратиха ме на командировка в гр.Кърджали, "уж" за 3 седмици, седмиците станаха 5, но си контузих ръката(не в работна среда) и тъй като съм не-осигурен(имам пропуск от една година в плащанията към здравната каса), отидох на лекар чак когато командировката свърши и се прибрах в гр.Враца, но тъй като отцъствах един ден(защото отидох на лекар), ръководството реши да ме освободи, закоето съм безкрайно благодарен!

С уважение:
(Симеон Иванов)

Добър ден,                                                                                              уважаеми Ръководители на Теклас АД!                        Аз останах с много добри впечатления от предоставените стандарти и условия на работа във фирмата Ви!Казано накратко имам голямо желание да почна работа и да положа максимума от себе си за да оправдая оказаното ми доверие.Няма лека работа-работил съм и на по тежки обекти и предприятия,-трябва да се работи за да знае човек удовлетворението от плодовете на съвестно положения труд!Преди около месец подадох молба в предпритието Ви за почване на работа,но до ден днешен нямам отговор!По всяка вероятност единствената причина поради ,която все още съм пренебрегнат е възрастта ми-аз съм на 56,но Ви моля -уважаеми Ръководители да не ми отказвате честта да се трудя за фирмата Ви под тоз фактор!
    Много Ви моля да съдите за моята работа не по възрастта,а по уменията и работоспособността ми.Аз последните две години и половина гледах болната си маѝка,която я загубих преди два месеца и кюсюр.С неѝната смърт фактически останах без каквито и да било приходи-спешно трябва да почна работа,друга алтернатива нямам,в тая връзка на мисли много Ви моля да уважите молбата ми или ако е унищожена първоначалната ми молба -да подам нова-не е проблем! благодаря Ви много за вниманието и много се надявам скоро да почна работа във високо реномираната Ви фирма Теклас АД!                                                      С уважение, Фикрет Мохмед Адил            тел,дом.036914612  ТЕЛ,моби 0888 504 707

Ако искате да ви използват като роби без да ви плащат там ви е мястото. Вярно заплатат не закъснява има осигурена храна, но 12 16ч. за едни 600 700 лв на месец, помислете си дали заслужава