Булкар ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Булкар ЕООД

1 точка от 7 мнения

Извратена стратегия на управление, странни методи за манипулиране, тотална демотивация, къртовски труд. За нищо...

Действително фирмата разполага с три хотела Цвете; Флора и Родопи. Имам кратки впечатления за работодателя в лицето на управителката Нела Ангелова през далечна 2011 г. Започнах без да ми се даде трудов договор, чух обиди зад гърба си и това ме накара моментално да напусна.Грешката, която допуснах е че поисках да ми се заплатят двата дни като след множество телефонни разговори с въпросната госпожа и предупреждения, че ще бъде предадена на компетентните органи ми се заплати необходимото.

Пореден бивш и недоволен работник. Отношението на салонните управители е под всякаква критика, както с персонала, така и с гостите на хотела. Не разбират друг език освен български и максимум 5-10 думи на руски/английски,които не стигат за да дадат адекватен отговор на чужденците. Не мотивират персонала си, нямат интерес и желание да помогнат или да дадат полезен съвет свързан с работата, не следят за качеството и начина на работа. Тръгват си преди приключването на обяд/вечеря. Отделно храната в хотела е "помия" цитирано от масата работещ персонал (готвачи, сервитьори). Дори си признават че много пъти са ставали свидетвли как храната пада по земята и след това се връща обратно,същото се случва и с приборите. При тях нещата стоят дори още по-зле, тъй като доста от тях са неизмити, но понеже отново липсва контрол от страна на салонните управители, лъжиците се слагат мръсни в сосовете, ястията и всичко,което може да се смеси и прикрие колко "чисти" са всъщност. Оставяме настрана забавния факт, че с очите си видях салонният управител да яде директно от блок масата, но не разрешаваше персонала да го прави. Изобщо ако искате да се нагледате на един куп абсурди и да тествате нервната си система - това е правилното място за вас.

Никога не започваите работа при тези ...... да ви кажа положението е трагично в тази фирма с 3 хотела.Нито собствениците нито Отз Марина ще ви помогни да работите в благоприятна работна среда.Ще бачкате като роби,по 10 часа.За който ше вземате 450лв и като ви одържат 20лв за сервиз остават 430 :)Постоянно има текучество на персонал .ПОнеже трябва да си много зле финансово и психически зле че да се задържиш там.Ще ви настанят в най-добрия случай в хотела,където условията за живеене са много сурови.Ай си направил нещо можеш да бъдеш пребит а от тем подобни ..., в най-лек вариант заплашен.Няма никаква организация на работа,нито обучение.Бакшиша от кутията няма да се дели на всеки по равно а, се взема от отз което едно нищо а се прави на нещо.Никога няма да знаете как да наредите дадено нещо или как да си вършите задълженията защото ще мине Господин Караненов или Госпожа Караненова и ще ви обърка плановете(собственици на хотела )а да не говорим за кухнята храна която седи с днив камеррата и после е дават на туриста а персона едни ядат паржоли като така на речената вярка.. а другия персонал яде помиятако те видат че ядеш друго почват скандалите а не дай се боже вярка да те види почва лютия скандал......ТАМ НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАИТЕ РАБОТА.....

НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА!!!

Кво да ви кажа положението е трагикомично в таз фирма с 3 хотела.Нито управителя Ангелова нито Отз Красимира и Марина ще ви помогнат да работите в благоприятна работна среда.Ще бачкате като роби,по 10 часа.За който ше вземате 450лв и като ви одържат 20лв за сервиз остават 430 :)Постоянно има текучестео на персонал.ПОнеже трябва да си много зле финансово и психически зле че да се задържиш там.Ще ви настанят в най-добрия случай в хотела,кудето условията за живеене са много сурови.Ай си направил нещо можеш да бъдеш пребит а,   в най-лек вариант  заплашен.Няма никаква организация на работа,никво обучение.Бакшиша от кутията няма да се дели на всеки по равно а,на който е заслужил.Никога няма да знаете как да наредите дадено нещо или как да си вършите задълженията защото ще мине Господин Караненов или Госпожа Караненова и ще ви обърка плановете(собственици на хотела )който   ви е казал отговорника.

Фирмата е собственик на няколко хотела. Аз съм работил като сервитьор в Клуб Калимера в Слънчев Бряг,който се състои от 3 хотела : Цвете, Флора и Родопи. Според мен не ви трябва да работите там. Условията са следните : осигуряват ви на 8 часа, а работите 10, понякога и повече. Работното време е разпокъсано. От 7 часа сутринта до края на обяда който свършва в 2 часа. Става 3 часа докато се оправите и се наядете. Сега идва интересната част. Тичате до спирката, на която чакате автобуса който понякога идва след половин час. Отивате с него на 4 километра от там към посока Несебър, където се намират общежитията. Слизате на спирката и вървите още 10 минути за да стигнете до това нещо като джандем, насред горите, където дори се срещат змии. Вече е 4 часа а вие трябва в 5 пак да тръгнете в обратна посока за да може в 6 да сте на работа за вечерята. Приключвате с всичко към 11 часа и и на следващият ден пак сте на работа от 7 часа. Заплатата е 430 лв. от която задължително всеки месец ви удържат 20 лв за чупливост, няма значение дали сте чупили или не. Освен това по цял ден ви викат като на животни. Ако случайно ви се падне добър, усмихнат управител, то мениджъра Г-жа Ангелова му заповядва да ви вика, и да спре да се усмихва. Който има намерение да работи там нека се замисли, защото е много трудно да намерите такова работно време в Слънчев Бряг.