Джи Ди Екс Билдинг ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ж.к. ИЗГРЕВ, бл. 74, вх. В, ет. 7, ап. 42&markers=Бургас,ж.к. ИЗГРЕВ, бл. 74, вх. В, ет. 7, ап. 42

Джи Ди Екс Билдинг ЕООД

Джи Ди Екс ЕООД е една от водещите фирми за саниране и ремонт на сгради в Бургаска област . От 4 год. работя с тях на трудов договор и сам много доволен от екипа и заплащането. Нашия екип уважава коректните и можещите , марзеливи алкохолици само ще си изгубят времето защото управетеля не ги толерира както се получи с г-н Паско Георгиев който е писал мнение .

Определено не са коректни! Ще ви наемат да свършите работа, без договор естествено! Внимавайте преди да започнете работа при тях!

Не се занимавайте с тази фирма! Наемат алпинисти за извършване на строително-ремонтни дейности - топлоизолации! Без договор! Без да заплащат дължимото възнаграждение за положения от НАС труд! Разпространявайте и докладвайте, за да не могат такива мошеници да продължават да правят пари на наш гръб!