Сладка къща Ася ООД /img/frontend/nomap.png"

Сладка къща Ася ООД

Много от нещата писани за сладка къща Ася са вернино ако иска да господин Джалев да се върне положителното мнение за фирмата му трябва да назначи нов управител на цеха защото от него идва всичко а не да си затваря очите и да го толерира като много важен едвали не съдружник в неговата фирма има и много други неща за писане но имам по важна работа от  това да обсъждам едно некомпетентно управление на тази фирма

Хората които плюят по адрес на фирмата явно никога не са влизали в цеха и не знаят за какво става вапрос.Аз съм служител на фирмата от 5 години.Харесвам работата си.Е по някога е доста напрегнато но няма как трябва да се работи.Човек не трябва да е неблагодарен.Когато излизахме в престой и ни се заплащаше беше добре . Тогава никой не плюеше.А сега при тази финансова криза вместо да сме благодарни,че имаме все още работа почваме да негудуваме .Е....нали сме Българи вродено ни е.При нас оцеляват добрите работници а не тези които не си гледат работата.Щастлива съм ,че работя в тази фирма.Моля не пишете за неща за които не знаете.

Само не мога да разбера защо се изтриват мненията на някой от писалите тук-цензура ли има и ли просто не искате да се разчува що за фирма сте.

до кога ще се излиза в не платен отпуск.

Браво на жан маре, изтипосал ги е хубаво. Ама тъй си е за съжаление. Срам и позор !!! Преди поне се викаше "платен престой", сега неплатена отпуска. Джале-е-е-е-в, Джале-е-е-е-е-в......западаш, хората се оплакват, ама кой му дреме....бог високо, цар далеко, робите на тръстиката!
Нема оправия в тая "фирма" еййййй...! Който лиже и ближе ще е там, да му мислят по- свестните...прости хора трябват там, че неуките и простичките лесно се управляват.
Лижи, ближи, мълчи,трай и работи - формулата на успеха в тая загубена и нескопосано управляваща се т.нар. "фирма" .
Кураж, братя, Бойко ще ни оправи всички !

Фирмата е добра .Началниците са доби. А ма машините не слушат много .От тях ни се упъват нервите.

По повод на последния "почитател" явно много си засегнат. Сигурно не си изтърпян повече от два дни и тези 1.25 евро са ти били много.

nogo si e ubava firmata.e nqkoi ot na4alnicite sa malko maloumnici ama ina4e rabota kato na vsqkade a za parite ne sam saglasen EMIL JALEV e edin ot nai izrqdnite v tva otno6enie parite se davat na sekundata i nikak ne sa malko pone za 6ofiorite. a i na drugiq personal ne sa malko taka 4e ne pi6ete prazni prikazki za da po4ernite dobroto ime na firmata.tva 4e ste bili nekadarni da rabotite tam i sa ve izgonili govori lo6o za vas a ne za firmata

Кошмарна фирма,бягайте далече от нея!Докато пиша тези неща,може и да е фалирала от некадърен мениджмънт и прости и некомпетентни служители...

много добри хора има в тази фирма