БУЛКОН РИАЛ ИСТЕЙТ ООД

АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ЕДИН КОМЕНТАР ПО-ДОЛУ Е САМАТА ИСТИНА !!! ДАМЯН ХРИСТОВ ИМА 6/7 ФИРМИ РЕГИСТРИРАНИ НА НЕГО И СЪПРУГАТА МУ .ИМА ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ФИРМИ ПОДИЗПЪЛНИТЕЛИ. КАРА МЕРЦЕДЕС ЧЕРЕН С НЕМСКА РЕГИСТРАЦИЯ , ЖИВЕЕ В ДРАГАЛЕВЦИ А Е ОТ СЕЛО МЕЧКА И Е ТИПИЧЕН ПРИМЕР ЗА "СЕЛЯНИНА С КОЛЕЛОТО" МАЗЕН, НЕКОРЕКТЕН. ИМА САМО ЕДНА ДОБРА СТРАНА В НЕГО, КОГАТО ТЕ ЛЪЖЕ НЕ ТЕ ГЛЕДА В ОЧИТЕ ! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ ПРИ НЕГО! ЗА МАЛКОТО ВРЕМЕ , КОЕТО БЯХ ПРИ НЕГО ВИЖДАХ И ЧУВАХ САМО НЕГАТИВИ !

реших да пиша за да Ви спестя излишно натоварване и нерви заради един/две или три "коректни" фирми с един и същ Работодател. Става въпрос за следните:
1-во! Беше пусната обява в джобса, че фирма "Христов Инженеринг" ЕООД търси проектанти. Отидох и директо от първия ден започнах работа, като Чертожник(без договор, първо с оговорка заплата 600, а договора ще бъде написан от колежка в болничен, след като тя се върне!). След 2 седмици работа и след работно време и събота и неделя ми дадоха договор, в който пише име на съвсем друга фирма ( "Строителство и ремонти 50" ЕООД ). Договора беше за 6 часов раб.ден, запл. 450 лв. и с клаузи удовлетворяващи единствено и само работодателя.
Та.. 2-ро.. освен горните две фирми има и трета "Булкон Риал Истейт" ООД.
Това като инфо смятам, че е най-важно от цялата им схема и дано да съм бил полезен...

Лека и успешна година на всички!

Селяндурът и сто години да живее в София, си остава СЕЛЯНДУР !!!

имам предложение за работа като технически раководител какжо да правя

Като виждам колко обяви има в Jobs.bg, реших да напиша нещо като предупреждение за поредния кандидат: предстои Ви унижение от въпросната фирма - ще Ви назначи не в Булкон Риал Истейт, а друга измислена фирма, не за парите, които са уговорени, а може би и за 4 часов работен ден (реално ще си работите по 9 часа, вкл събота и неделя); освен, че ще Ви се наложи да работите в хаос, без необходимата механизация, горива, материали и каквото друго се сетите и няма да ви плаща, накрая ще Ви обвини в кражба, нелоялност, некомпетентност и ще Ви заплашва с дисциплинарно уволнение, защото "така съм решил".

Въпреки всичко,което прочетох в БГ Работодател за тази фирма,реших да се запозная от първа ръка каква е истината.Мислех, че не може да има само негативни мнения и че сигурно конкуренцията злослови.
Да ама се оказа, че всичко е вярно.Работата в тази така наречена "фирма"е вредно за здравето.
Избягвайте да си имате работа със следните фирми:
Булкон Риал Истейт ООД
Булкон-Х
Строителство и ремонти 50 ЕООД
Девин строй 65 ЕООД
Всичките са под управлението на един човек - въпросният  Дамян Христов от с.Мечка.
А за изработените пари- ще има да взимам.
Както се казва: "Светът е малък".

Виж БулКон-Х и за таз непитай! Баровеца е един и същ и методите на работа - "пари нема действай!" също. Изводите оставям на Вас.