Алфа сървиз ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алфа сървиз ЕООД

Искам да напиша и аз няколко реда за фирмата. Работих при тях, през 2018г. Бях на допълнителен договор на 4часа,защото работя и на друга работа. По отношение на осигуровки и заплащане,за мен са доста коректни.
Когато започвах работа се разбрахме,
за парите за осигуровките и за всичко което е необходимо спрямо работата. По отношение на хора,които са работили при тях и не са останали доволни,да си помислят дали когато са си търсили работа е пишело целогодишно или сезонно. Идват граждани от селата без квартира и се съгласяват на всичко само да изкарат сезона,това коректни работници ли са?
А по отношение на шофьорите са от цяла България предпочитат да изкарат и те сезона да се повозят на двуетажен автобус отколкото на комбайна или зърновоз. Но за тази работа трябва и малко интелект.
Това е от мен може да не допада на някой това което пиша но това е истината , не се опитвам да защитавам или да обидя някой.

Изключително коректни работодатели!
Спокойна и позитивна атмосфера!
Яснота при задълженията и свобода за реализацията им-резултата е най-важен!
Страхотен екип.

НАЙ-НЕКОРЕКТНИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ,НЕ ИМ СЕ СЪГЛАСЯВАЙТЕ НА ДОПЛАЩАНЕ НА ЗАПЛАТАТА НА РЪКА,ЗАЩОТО ТЕЗИ ПАРИ НЯМА ДА СИ ГИ ПОЛУЧИТЕ.НЕ СИ ЦЕНЯТ И УВАЖАВАТ КАДРИТЕ.ПАРИТЕ НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ НАВРЕМЕ,ЕДВА ЛИ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ МОЛИШ ЗА ТОВА ЗА КОЕТО СИ СЕ ТРУДИЛ.РАБОТИ СЕ БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН,ДОКАТО ИМ СЕ СВЪРШИ ТЯХНАТА РАБОТА,БЕЗ ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАТ,КОЛКО ВРЕМЕ СИ РАБОТИЛ И ПРИ КАКВО НАТОВАРВАНЕ.РАБОТИХ В ТАЗИ ФИРМА КАТО ШОФЬОР ПРЕЗ СЕЗОН 2016г.НЯМАТ ПОСТОЯННИ РАБОТНИЦИ-ПРОСТО НИКОЙ НЕ ПОВТАРЯ-ЗАЩО ЛИ?ОСВЕН УПРАВИТЕЛКАТА И ДОМАКИНКИТЕ.КОЛИТЕ ИМ С КОИТО СЕ РАБОТИ НЯМАТ ЗАСТРАХОВКА КАСКО СЪОТВЕТНО РАБОТНИКА СИ ПОЕМА ОТГОВОРНОСТТА ПРИ ЩЕТА-ТОВА Е РАБОТНА КОЛА НЕМИСЛИМО.МАЛКО СА НИ НЕКОРЕКТНИТЕ НИ РАБОТОДАТЕЛИ ОТ БЪЛГАРИЯ,ЧЕ ВЗЕХА ВЕЧЕ И ОТ МОЛДОВА И УКРАЙНА ДА ПРИСТИГАТ.

Здравейте, Като Ви чета мнения, имам усещане, че сте " много компетентни" за жалост.. Разпространяването на клюките без факти говори само за Вашият интелект и нищо повече. А пак за Вас Дарина, интересно ми е, дали въобще сте запознати с тези хора или да сте имали някво отношение към тази фирма? И за Вашата информация - тези хора нямат нищо общо с Русия! Първо по-добре осведомете се, а после  си изказвайте някакви мнения.

Ами по-големи помияри от тях не съм срещала....жената си изглежда пъбростовата и не може да те заблуди,че не е,но мъжа,поне изглежда на пръв поглед интелигентен.....не се заблуждавайте хора....това са най-големите мошеници,които в Русия не се знае,какви проблеми имат,за да дойдат тук....пазете се хора...говорим за варна и златни пясъци....

Само да уточня, че аз не съм работила в тази фирма, а в конкуретна такава...но тъй като представителите не сме много всички сме заедно и подържахме добри приятелски отношения с почти всички...та да се върна на темата :) повярвай ми не искаш да работиш там...общо взето те си набират изцяло нов персонал всяко лято с изключение на "управителите си" (това достатъчно говори само а себе си до колко са коректни,тъй като на летище се събирахме всички никой не беше доволен от тази"фирмичка"... първо те работят по2-3 на обект,следователно си делиш и процента с всички а да не говоря че той така или иначе е изключително нисък в сравнение  другите фирми...за коректност не може и да се говори заплатите не се изплащаха редовно, а когато ти я платят винаги имаше"глоби", за последната заплата естествено можеш да забравиш...общо взето е много зле положението- всяка година си набират нов персонал основно от наивни студенти от колежа по туризъм...ако попиташ който и да е работил в тази фирма ще ти каже същото...успех с намирането на работа

Здравейте, видях, че търсят представители и екскурзоводи. Някой може ли да ми каже нещо за тях. Корекни ли са, Плащат ли, отношение към служителите? Въобще, обикновените неща