Техно-Арт - Владимир Стойков ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе, ул. ПАНАЙОТ ХИТОВ, 50&markers=Русе, ул. ПАНАЙОТ ХИТОВ, 50

Техно-Арт - Владимир Стойков ЕТ

Интересно, защо всички си мислят, че нещо с фирмата не е наред, защото постоянно търси служители. Никой не се замисля, че няма знаещи и можещи хора, с желание за работа. Имаше коментар, че се търси диплома-напротив, в тази фирма никой не търси диплома, искат се знания и ЖЕЛАНИЕ за работа. В същият коментар се казва, че този сервиз не е известен. Ако сте бил заинтересован и Ви е било толкова интересно, можел сте да го намерите и да ги тествате, като сервиз. Ако пък сте бил кандидат за работа и това, че постоянно търсят работници Ви плаши, ами много сте страхлив и с грешни изводи, отиди и провери. Фирмата е топ, колегите са на ниво и търсим отново и отново нови колеги, не защото някой напуска, а защото няма кадърни, желаещи да работят хора. Заплащането е перфектно и редовно, няма други фирми в града, които да плащат така коректно и навреме. Казвам го от опит, обиколил съм в Русе, доста и съм наясно с работодателите. Тези са ми фаворити. Просто медала винаги има две страни. Елате говорете с шефа, работете, да ви видим и ние колегите какво можете и какво не можете, изкарайте си парите и пак напишете коментар.

Аз съм струдент в РУ "Англ Кънчев" и получавам имейли от "кариерно развитие" на университета за тази компания. Странното, е че ВСЕКИ месец получавам имейл, че тази компания си търси служители.
Има ли представител на компанията, който да обясни защо "АДЖЕБА" от месеци не могат да си намерят човек и в какво се корени проблема?
Заплатата ли е? Извънреден труд? Или друго?
Също искам да спомена (с идеята шефа на фирмата да го види това), че не бих кандидатствал в компания след като съм забелязал, че всеки месец си търсят служители за всяка позиция, а и за първи път чувам за този сервиз (не знаех че има такъв сервиз в града, докато не реших да проверя с какво се занимава тази фирма).
Единствените сервизи, за които повечето хора се сещат са Dartek, PCDoctor, и онзи на пантеона!
Направете нещо по въпроса! Малко реклама тук-там би ви била полезна! Едни раздавачи на флаери в центъра и покрай университета биха свършили работа!
Също така е добре да наемете хора, които да РАЗБИРАТ ПОНЕ МАЛКО от работата, която се предполага, че трябва да вършат, за да не наемате нови всеки месец! И вместо да гледате какво са учили и какви са им оценките, ще е добре да ги питате и проверите какво УМЕЯТ!

Бях кандидат преди известно време при тях, парите са проблем, искат да работиш за жълти стотинки, само заради това не приех.

Някой знае ли защо постоянно търсят хора? Какво не им е наред - заплащане, отношение ?