каноникс еоод /img/frontend/nomap.png"

каноникс еоод

Някой май е бил пиян или надрусан когато е писал тук, хихихи, визирам "Пролетак" и "Петя". Виждам си името, но историята която се описва, нещо, не мога да я свържа с никой, който познавам, камоли пък с мен:) извинявам се за израза ама се на.... от смях :)))

Научихте ли новината, Росица е завела дело срещу Белморал ИНГ ЕООД, ще си иска парите, които била заработила, но във времето била в болничен и даже искала да забременее за да получава по-дълго. Но дакато траело нейното желание за бременост фирмата променила политиката и нямало, кой да и даде фандъклък за това нейно желание. Трябва с интерес да споделяме тук идейте си и да следим как върви нейното развитие, къде ще работи след като си получи парите.

Е, то и други какви смехории стават.
Билянка е само за ПРИМЕР, но дабре са я обрисували.
Какви ми ги наговориха за нея, тя е само да и се верва много.

Сигурно много Ви е яд и трите.
Хората са си много свестни, имат над 250 работници и служители. Магазини в цялата страна, най-вече в МОЛОВЕТЕ.
Помислете, че кой ще стои за без пари -
МОЖЕ БИ само на вас така Ви се е присънило.
Търсете си работа, ще следим внимателно къде ще ви вземат на тия години... Едва ли Ви мислят главите...
Ние сме си доволни, плащат ни всяка седмица

За съжаление това е самата истина. Работодателите са некоректни спрямо служителите си,държат се грубо и без уважение към персонала.Моят съвет - не се подлъгвайте да започнете работа в тази фирма.

"Каноникс" ЕООД е новото има на "Белморал Инг" ЕООД, пълни измамници, не се хващаите на работа за тях, освен ако искате да бъдете унижавани, използвани и най- накрая да не ви и платят:)

Не пиша мнението си защото съм бивш служител, не искам и други да се опарят. Да ходят на работа по 12 часа и да не си вземат възнаграждението. Накратко работодателите не са толерантни.