ЕТЕМ БЪЛГАРИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Илиянци 119А&markers=София,бул. Илиянци 119А

ЕТЕМ БЪЛГАРИЯ

Изи Консулт за 20 дни работа ми платиха 328 лева. Помислете си сериозно преди да започнете там.

Една от малкото сигурни и коректни фирми в България.
Недоволни винаги има.

Аз пък не разбирам защо мненията са толкова негативни, реално нещата не са толкова зле. Натоварването е в съвсем допустими граници и няма проблем с вземането на почивки. А и като гледам инвестициите които в момента се правят, мисля Етем ще е е една от най-перспективните фирми в близките години.

От година и половина работя в ЕТЕМ.....С Гърците- няма проблем.....проблема е с “Нашите“,които с цел да запазят заплатите си лижат и мажат.....на Национални празници е почервеняло от червени каски "Началници"- Гърците са си в Гърция.....Графика от 4-1,4-1,4-2 /четири дена първа-един ден почивка,четири дена втора-ден почивка,четири дена нощтна- два дена почивка/ е НЕЗАКОНЕН...….. Не е обявен в НОЙ.....в договора ти пише 40 часова работна седмица-8 часов работен ден......Да Да ама-Не.....работи се извънредно в събота при пет дневна работна седмица.....Синдикат има,но реално го НЯМА......Има го само за събиране на членския внос.....“Началниците“ не знаят на кой свят са и никога не са в час.....освен при получаване на заплатите си....Колектива е НУЛЕВ.....Продажни натегачи,които за 50 лв. горница в заплатата и свирки ще направят....Условията на работа са просто УЖАСНИ....При пресите е 50 градуса през лятото и около 12 през зимата.....Фитнеса е на ниво....пот се лее като из ведро....Регламентирана почивка за 8 часа - НЯМА....в ЦДО-то е малко по малко....В Боята- също......И при тези 50 градуса в затворено помещение....изискват носенето на каска....Има една кифла- УШАНСКА дето обикаля и снима.....снимката ти струва 50 лв от заплатата.....Събличаш се на 50 -60 кв.СМ площ....баните са под всякаква критика а за тоалетните-вуобще няма да споменавам.....само когато идват на одит от БМВ може за два дни да има тоалетна хартия,хартия за ръце и сапун....останалото време-това са разходи.....Обувките са меко казано отвратителни.....не знам от какво са правени,но ако вляза след смяна в морга-ще вдигна мъртъвците....За Началниците обувките са други.....от велур.....Вентилация-няма.....Изпаренията от алуминия са извън допустимите....шумът е 120 ДБ....Кисело мляко на работниците-не се дава....казват купете си....и всичко това за мизерните пари,които дават.....ПОВЯРВАЙТЕ–НЕ СИ СТРУВА......

Сменил съм няколко работи в последните години. При Етем бях за около 8 месеца и мога да кажа, че всичко беше точно: заплата, пряк началник, натоварване, отпуски. Спокойно поставям положителна оценка!

Аз пък откровенно казано съм доволен засега. Получавам това за което работя и не може да се каже че натоварванията са огромни. За срока на получаване на заплатите също не мога да се оплача, харесвам си и колегите :). Поздрави на всички!

За каква позиция ти предлагат тези смешни кинти?

Предлагат много ниска основна заплата от 550 лева плюс някакви бонуси и ваучери за храна, но това не е достатъчно за 2018 година. Работата е на смени, а местоположението е много неудобно.

Както за всяка фирма, така и за ЕТЕМ няма как да няма недоволни служители. Въпроса е защо масово недоволните споделят мнението си. Аз като един много доволен служител, ще опитам да споделя моето положително мнение сред морето от негативни коментари (които масово са свободни съчинения и измислици). Включително и този коментар на госпожата, която се представя, че работи в ЦДО цех, а всъщност в бивша хигиенистка от външа фирма. Като цяло нещата в ЕТЕМ са много по-добри от повечето фирми в България. Заплащането е достатъчно добро както за работниците, така и за администрацията. Текучеството е малко, което само по себе си говори, че персонала е доволен. Всичко е прозрачно и ясно и всеки е изслушван и оценен. Сигурно има и такива, които не са на това мнение, но това е неизбежно. Бих препоръчал ЕТЕМ като сигурен и надежден работодател с много добро отношение към персонала си!

За работещи и търсещи работа в Администрацията:
Приятна обстановка, читави колеги и цялостна атмосфера.
Винаги има какво да се желае, но като цяло компанията е стабилна и коректна, с добри социални придобивки за служителите. По отношение на заплатите: различни са за всяко звено и позиция и никога няма забавяне в превеждането по банков път. Една от малкото фирми в България,в която няма СИВА ИКОНОМИКА!