ЕТЕМ БЪЛГАРИЯ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Илиянци 119А&markers=София,бул. Илиянци 119А

ЕТЕМ БЪЛГАРИЯ

а бре що ревете се ви е малко това онова...
просто си кажете че не можете да работите.

аз съм от три години в етем и мога да кажа че работата не е малко но нали затова сме дали молби за назначаване-в която пише моля да ме назначите!!!!

за три години се нагледах на мързеливи хора които само си чатят по телефона и реват като скопени

фирмата е стабилна парите се превеждат на датата,превоз, ваучери всичко е точно-----имам забележки малко за заплатата, има още какво да се желае но и това ще стане
и на последно място няма да крия името си като другите аз се казвам-Евлоги Игнатов

Какво ви е мнението за административните позиции в локацията в гр. Пловдив (силно казано в града).Можете ли да дадете някаква информация относно customer service позициите ?
Благодаря ви предварително !

Фирмата е стриктна по отношение на спазване на закони, наредби и тн. Има много добро отношение от ръководството към хората. Дори помагат финансово на изпаднали в нужда по здравословни причини, което им прави чест. Спазват уговорките за заплати и бонуси, винаги навреме се плаща и с пълни осигуровки. Хората с кредити са напълно спокойни. Случва се да има неразбирателство между директорите което се отразява на работата, но после се изчистват нещата. Като цяло много свестно място за работа.

От 3г. съм в компанията и не мога да кажа абсолютно нищо лошо за нея! Колектива е супер добронамерен и отзовчив. Личи си, че се работи с професионалисти и са готови да съдействат при всякакви ситуации. Заплащането и сигурността са на много добро ниво, както и възможностите за развитие. Локацията е малко неудобна, но пък осигуряват транспорт, което е разбираемо за производствена компания в София. Работниците в производството са недоволни, просто защото работят в аутсорс компаниите, а не конкретно назначени в ЕТЕМ. Бих го препоръчал на всеки като избор на работодател!

Работя в Администрацията на компанията над 9 години и мога да кажа, че ЕТЕМ е една от най-сигурните и коректни фирми в България.
Пълни осигуровки, прилични заплати, никога не се бавят с плащания, добри колеги.

Повече негативни коментари тук идват от работниците в завода, които най-вероятно са и служители на аутсорсинг компаниите,с които ЕТЕМ работи.

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Уникална дупка. Едвам изкарах 3 месеца там преди да си подам молбата. Колкото и да имате нужда от пари не си причинявате унижението да работите там. ПР-ът е унжасен.... :)

slu6aite dobre priqteli 0t 3g sam v izi konsult vsi4ko tam e laja 4upat te ot rabota uj si na nqkakav obsht tonoj no tova sa pani izmislici izkarvash na celiq zavod parite i za teb ostavat troxite ne se lajte da zapo4vate tam rabota i ot na4alnici i ot vsi4ki nqma smisal izpilzvat i manipolirat qko zaebi s 2 dumi ujas ne zapo4vaite rabota tam

Да се има в предвид , че на територията на Етем България ЕАД има много фирми подизпълнители на дейности и реално не Етем им плаща малките заплати на служителите. Друг е въпросът защо хората са заблуждавани , че работят за Етем ...
Работят В Етем , но не ЗА Етем . При кандидатстване - проучвайте добре с кого ще Ви е договорът . Етем плаща на ВСИЧКИ подизпълнители , а те какво правят надолу е не неин проблем юридически. Четете си договорите , хора !
С кого са ?
Така е във много големи заводи реално .
1/4 от операциите са аутсорснати .
Това е като Мерцедес да са ти криви , че локалният ЧАСТЕН официален сервиз към тях не ти плаща според твоите очаквания....

Отвратително място. Дори един ден работа там е загуба на време. Ако можеш щях да дам -200 точки