Брентаг България ООД /img/frontend/nomap.png"

Брентаг България ООД

Фирмата е много добър работодател за тези на които им се работи и искат да се развиват в много интензивна интернационална среда.Потенциала за развитие е много голям, стига човек да иска да се развива.Свободата на действие на служителите и идеите коите те искат да направят реалност е изключително голяма.Само един много мотивиран и амбициозен човек може да оцени какво означава това.В момента фирмата е в реконструкция и увеличава качеството за сметка на количеството.Пример за това са новите ни служители от бранша с много сериозен опит, като и тези от преди няколко години които сега имат много добро развитие в различните браншове.

Брентаг е световен дистрибутор на химични суровини и със сигурност много добър работодател в световен мащаб, но българският му вариант е едно от най-неприятните места за работа.Основния персонал е съставен от група селяни,без всякаква квалификация, който са организирали вид група, която ревностно пази интересите си.Образованите,млади и квалифицирани специалисти, случайно попаднали там, не се задържат за дълго.Просто нормален човек не би работил в Брентаг България ООД.