ЕТ СПАСИМИР ЧАУШЕВ-СУПЕР СПАСИ /img/frontend/nomap.png"

ЕТ СПАСИМИР ЧАУШЕВ-СУПЕР СПАСИ

1 точка от 1 мнение

На започвайте работа в тази фирма,ще ви назначат за шофьор,но ще изпълнявате и всички други дейности,като склададжия,общ работник,мияч и т.н. Ще ви обвиняват за липси в склада,като въобще няма да обърнат внимание на това че е компютърна грешка ( по скоро умишлена или персонала в склада ще са го изпили и вие ще го отнесете ),ще ви осигуряват на 4 часов работен ден,а всъщност ще работите от 8ч до 19-20ч в най-добрия случай.Собственика г-н Спасимир Чаушев е абсолютен алкохолик и избива комплекси,има се за велик търговец и не вижда че почти всички от бранша в София му се смеят и подиграват.Постоянно ще ви претоварват микробуса и ако ви глобят ще си е за ваша сметка,като ще се опитат да извъртят нещата във ваш ущърб.Ще работите в среда на много прах и мръсотия.Склада и офиса на фирмата се намират сред поле в кв. Орландовци и лятото ще умирате от жега,а зимата ще замръзнете от студ.Ако след написаното от мен все още има хора желаещи да постъпят на работа там им пожелавам успех!!!