Крис Ойл 97 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Крис Ойл 97 ЕООД

Za kandidat rabotnicite ne se naemaite da rabotite za tazi firma shefat ne e chovek ne ocenyava truda na rabotnicite nikoga ubijda i psuva naret dori se nalaga da si kupuvate konsumativi s sobstveni sredstva a kogato reshite da napuskate vi uvolnyava disciplinarno dori bez da podavate obyasnenie

Във фирмата "Крис Ойл 97" ЕООД работим много професионално.Произведения от нас продукт е от много добро качество и се продава много на българския и външния пазар.Заплащането е много добро и отношенията във фирмата са отлични.фирмата е сертифицирана по ISO 9001:2000 и системата HACP,тези сертификати помагат за отличното взаимодействие между работниците.Изпълняват се всички изисквания по кодекса на труда.Направени са много инвестиции които ще допринесат за още работни места.Собственика е на много високо професионално ниво ,уважава труда и уменията на всички работници.

Заплащането е 200-300 лв, осигуровки на минимална РЗ.
Собственика е ром и за него да уважава труда ти не означава нищо!
Принуден си да вършиш дейности за фирмата със собствени средства - автомобил, телефон, инструменти и т.н. Рядко получаваш компенсация за това.
Фирмата има само 3 компютъра и всички са с пиратски софтуер - персонала и дори собственика си нямат и понятие от тази техника!
Работи се често дори и в неделя и по 5 часа извънредно , като се потъпкват всички законови разпоредби по КТ. Командировъчни не се изплащат.
Потенциал за развитие имат само служители и работници, които са от етническата група на собственика.