Вива Комерс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Вива Комерс ЕООД

1 точка от 1 мнение

Учудващо за мен е как до сега никой не е направил тема за тази фирма ! Незнам откъде да започна драги ми кандидати за работа. Така да се върнем година и нещо назад, когато си търсих работа и попаднах на тази фирма да търсят човек на длъжност Рекламен агент ! Пуснах си аз cv-то обадиха ми се да се явя на интервю, минах го после ми се обадиха че съм одобрен. И така отивам аз след някой друг ден да започвам работа като първия ми ден ще бъде така да се каже, въвеждане в работата да видя как се работи и с какви стоки ! Дойде някви момче с 1 торба и ми каза, че ще бъда с него днес. Нямате служебна кола, нито телефон нищо. Качи се при мен и го питах къде ще ходиш и какво точно ще предлагаме ! Все пак в обявявата пишеше РЕКЛАМЕН АГЕНТ ! Той ми отговори: '' Днес ще бъдем в к-с Зорница'' ще обикаляме в блоковете по апартаментите'' На мен не ми стана много ясно, какво искаше да каже с това НО за какво става дума накратко ! Обикаляхме като луди от етаж на етаж, от апартамент на апартамент (там където хората решат да отворят) и какво този човек предлагаше ето думите с които започваше: '' Добър ден ние сме еди си кои и провеждаме в Бургас еди си какво проучване или томбола и вие сте последните от 10 семейства избрани и печелите безплатен комплект ножове, но това не е всичко, защото ми се виждате свестен човек получавате и колан за кръста ако имате проблем с дископатии и т.н . Вие трябва да заплатите само такстата от Германия която е 45 лв'' Представяте ли си тия измамници какви глупости предлагат ! Обаче какво става, попаднахме на човек, който явно се е вързал на тоя мошенник с който бях и го разпозна и като се почна: '' Ти бе боклук, пак ли си дошъл ей сега ще извикам сина ми и ще те нарита, имам пистолет бивш военен съм и мога да те гръмна'' Човек беше на възраст може би към 60-те но този задник с който бях явно не се притесни ни най-малко и започна да се кара с човека като му каза накрая: '' Ще дойда една вечер и ще ти залея вратата с бензин и ще ти я запаля'' В този момент малкия боклук се обърна с гръб към възрастния човек като реши да си омита крушите обаче дядката имаше зад вратата една тояга или бастун и го шибна едно хубаво по гърба :) Аз седя отсрани и просто незнам какво става :D Почнаха да се дърпат тоя малкия искаше да му взима бастуна и аз реших че видях достатъчно и го издърпах и му казах, да не прави панаири и да си ходим ! В края на ''работния'' ден се върнахме в ''офиса'' им даже и това е силно да се нарече и ме попитаха как ми се е сторила работата ? Аз им отговорих не е това което очаквах, обаче те ми отговориха нищо със времето ще свикнеш ?! Хахах тези наистина си повярваха, че бих искал да почна при тях ! Заявих им, че не съм аз човека който търсят и си тръгнах. Та хора от Бургас или от други градове ако мислите да подавате във Вива Комерс за Рекламен Агент имайте едно на ум, че може да изядете някой друг бастун или юмрук от опарени хора ! Да не говорим, че абсолютно през няколко дни тези пускат в jobs-a обява за Рекламен агент, явно им е трудно да намерят някой толкова прост да им върши работата !