Сателит Хотелс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Подуяне, ул. АЛЕКСАНДЪР ЕКЗАРХ, 15&markers=София, Подуяне, ул. АЛЕКСАНДЪР ЕКЗАРХ, 15

Сателит Хотелс ЕООД

0 точки от 1 мнение

Кратко и ясно :

1.г-н С.Маринов е човек 3 инсулта и психични отклонения. Това е собственикът на хотела.

2. Работата е брутално мизерна, защото хотела е бардак за цигани и гнусна паплач.

3. Довърщителните работи в хотела правят 20% от стаите неузползваеми. Пример плочките в банята са с наклон на отвеждане на водата в стаята и тя смърди на мухал ...

4. Заплащатането е доста ниско , но пък всеки месец. За съжаление има и моменти на взимане по 100 - 200 лв от заплатата, защото няма оборот.

Отвратително място за работа, защото хората се изнервени от безпаричие и липса на елементарна трудова етика. Не можем да излензнем в отпуск, защото не ни приемат или разписват мобите... държат се с нас като с крепостни селяни...