Макс Марк /img/frontend/nomap.png"

Макс Марк

mnogo prikazki gledam sa se izpisali za tazi "prekrasna firma" golqma zabawa nqma shto.. pisala nqkakwa devoika che zaplatite se wdigali na 2-3 meseca babinata ti trynkina. Rabotq ili vyv tazi firma pochti 5godini i mila mi drugarko imam samo edno uvelichenie na zaplatata ot 200 na 300lv ako tva e golqmoto vdigane na zaplatata evala, imam kolejka koqto e tam pochti 7godini i tq ne e vidqla poveche ot 300lv taka li si cenqt kadrite kato se ima v predvid che kazvat che sme ima ot nai-dobrite im rabotnichki i vinagi sa mojeli da razchitat na nas.. Premiii chujda duma da vi kaja li minalata godina kakvi bqha premiite za velik den - edin kozunak - kakvi vi se struva tova golqm cirk be daite im na teq horica parichki da im svetne malko i bez tva ne sa na praznicite sys semeistvata si mi kompensiraite gi po nqkakyv nachin edva taq godina im se otpusna ot syrceto ama moje i da se chuknali pri tva masovo napuskane..a pyk za nova godina syvsen mi e qdno da govorq nestiga che ti skysvat gyza ot bachkane ami i pak edni pari edno neshto be udarete ni po edno 100-150lv v zavisimost ot staja i gotovo pyk vie pak umii ochi i kato kazah staja nqmalo podmazvachi ami imah kolega koito pochna naskoro sys zaplata 450lv startovo kazvam imah zashtoto toi napusna malko mu se vidqha parite predstavete si a s vryzki doide deteto a pyk nas starite kucheta ni qli e kakvo e tova podigravka a nai zabavnoto e che zaplatite bili firmena taina hahahaha imah edna kolejka koqto vseki pyt kato i vdigneha zaplatata ili vzemeshe nqkoe bonusche i se hvaleshe kato luda ama i tq si otide..:)a pyk drugo mi minava prez glavicata 8mi mart da me proshtavat mladejite nali ama poneje imate strashno mnogo jeni vyv firmata ami pusnete po edno bonushche za praznika be hora i nie da razberem che ni cenite mamka mu minlata godina v CBA v Tyrnovo sa dali na momichetata po 40lv za praznika shtoto da se seshtat momichetata che sa ceneni che ne sa zabraveni mi taka de a da kaja i za rabotnoto vreme nqmam protiv vremeto a za smenite UJAS!!! e biva li takova neshto smqtala sym go izkarvam poveche vreme v magazina otkolkoto v kyshti ami napravete gi na 2pyrvi,2vtori i 1 ili 2 pochivka shte vzemete oshte hora ama vie mojete da si go pozvolite..nqkoi beshe kazal che maksa izkarvali zaplatite na drugite smeshni magazini imate da vzemate i ot tam sym minala daje v ediniq nqmat rampadjiq!!! predstavete si myknene na kasi i prochie i kolichki za golemite kolichestva zelenchuk nqmat myknat chuvalite kato hamali ami che te i kantar nqmat golqm za reviziite ami koi e teglil 100kg kartofi na malko kantarche ami znaete li v kolko chasa si trygvat sled reviziq..sramota a syblekalnq ima samo v maksa i banq a pyk v drugite dva toaletnata e metyr na metyr usloviq na trud smehotvorni ami teji uj po zakon 15min pochivka ami az ne pomnq ot koga ne sym pochivala prez tezi 8 chasa ako otkysna za edna toaletna pak e geroistvo a i naposledyk imaha qko lipsa na personal pyk v ediniq si magazin i momichetata samo kyde ne sa spali tam..zashto zashtoto e mnogo hubavo vyv firmata sigurno..a za shefovete imala sym blizki sreshti ot tretiq vid s ediniq po speciqlno i moga samo da kaja che super se vliqqt ot mnenieto na klientite vqrno klienta ima prava no v kraq na kraishtata nie personala v magazina ne sme PRISLUJVASHT a OBSLUJVASHT PERSONAL!!!A te ochakvat s izvinenie svirka da im pravish ako si poiskat ami imala sym sluchai klient da me zaplashva che ako ne izlqza s nego shtql da me ostavi bez rabota shtoto bil syucheniek s ediniq ni shef..e choveshko li e tva , no tezi neshta ne se vijdat ne ni pitat nas rabotachite pod kakvo naprejenie rabotim i kakyv Bai Ganio e bylgarina ..a za novite kadri STRAH golqm strah ot kol i vyje gi sybirat veche te s jylto po ustata ne im se raboti i ako vidqt nqkoi hubav distributor pyk pochvat da se predlagat i oshte mnogo i mnogo ako ima kak da ne idvat na rabota a pyk starite da im vyrshat rabotata che i se zasqgat kato im napravish zabelejka..edinstvennata upravitelka koqto uspqvashe da napravi kolektiv beshe Desi Mincheva i posle mojebi Marina kirilova ama i tqm ima dosta treski..smqtam che upravitelqt trqbva vinagi da zashtitava personala si zashtoto tova oznachava che toi ne se e spravil s oformqneto na kolektiv a che i psiholojkata si vkarva neini hora da sluhtqt vyv vseki edin magazin i da pravqt intrigi vi go garantiram syshto!Sigurnosta kakvo da vi kaja za neq imahme kolejka koqto napravo si byrkashe v kasite na momichetata i si pazaruvashe po vtoriq nachin ama tva ne stigna do shefovete obache ako nqkoi klient se oplache si na cherveniq kilim vednaga a da ne kazvam kakvi "simvolichni globichki" ti praskat polovin zaplata..privilegii, edinstvenata ti privilegq e da rabotish:) i tva deto ti go kazvash da se razvivash che na kyde ot tova da se razvie chovek osven vsichkite da stanem upraviteli ama ni hvyrlqt pqsyk v ochite i nie glupacite se hvashtame ama sled 2-3 meseca poluchavash takyv iumruk v liceto che byrzichko vsichko ti se izesnqva ama na chovek se hvashta na vydicata ot nedoimyk ne ot hubavo i onaq gospojica koqto tvyrdi che nikyde v gorna ne davali pari:abe devoiko ti kyde pita za rabota che ne davali pari v gradskata toaletna li mi edna shivachka vzema kolkoto teb da ne kaja i poveche i veche ne rabotqt po 15-16h a i dori da imat tolkova chasa im se plashtat po dobre ot kolkoto na teb !!!A za kaka Dora vie ste go napisali az samo shte se povtorq koeto si e si e ..
Ta tova e mai za sega ako se setq oshte neshto frapirashto pak shte pisha za tazi prekrasna firma samo edin syvet na tezi koito iskat da pochnat rabota v tazi firma neka tova e poslednoto mqsto kydeto shte si tyrsite rabota..Uspeh na vsichki:)

MOLQ PROCHETETE GO - Az lichno raboteh v Maksa, bqh dovolna pyrvite nqkolko meseca, no izvednyj se promeni vsichko. Zaplashtaneto e ujasno za rabotata, koqto se vyrshi tam. Uvajenieto za jalost ne e kakvoto se ochakva, vyv vryzka s tova moga samo da kaja, che Vlado e strahoten shef i prekrasen chovek, no ne bih kazala syshtoto za upravitelkata "Teodora" i sym sigurna, che vsichki sa naqsno s tova. Privilegii ne bih kazala, che syshtestvuvat. Firmena sigurnost-da tova pone go ima. Shto se otnasq do svobodnoto vreme-HORA IZOBSHTO NE RAZCHITAITE NA SVOBODNO VREME!!! Ha-ha-ha "potencial za razvitie" molq vi ne me razsmivaite ne syshtestvuva takava ideq. No inache pyk mestopolojenieto e perfektno za tova BRAVO. Kolegite - kakvo bih mogla da kaja za tqh ami te sa PREKRASNI, STRAHOTNI HORA, jalko che nqkoi drugi hora kato Teodora ne im ocenqva truda i loqlnostta. I nakraq za rabotnata sreda za tova ne moje chovek da se oplache osven za klimatika:), no inache Maksa e hubav magazin. Tova beshe ot men vqrvam che nqkoi ot vas shte se setqt koq sym az :))))

моето мнение е 4е е супер да се работи v тази фирма,а 6ефовете пак са номер едно.....

az li4no rabotq v magazina ot nqkolko meseca.za shefovete losho ne moga da kaja.prosto nqmam kontakt s tqh.zaplatite mogat da gi povishat,zashtoto rabota ima dosta,koeto zna4i,4e ima pari za zaplatki.sega za upravitelkata.li4no az ne moga da se opla4a ot losho otnoshenie.ima momenti,kogato ne e v kondiciq,vse pak e 4ovek.mnogo ot personala ne mogat da q ponasqt,dori napuskat zaradi neq.az ne se oplakvam ot losho otnoshenie.ima kakvo da se jelae ot organizaciqta i zaplashtaneto v magazina

Каде е оная отворена мацка дето искаше да покаже колко добре може да лиже гъзове? Така като гледам няма да си напише името. Някои друг я е подканял ама тя не поема да се разкрие. Скъпа не е толкова страшно а и така като гледам че и най - кадърната дето си мислехме , че ще се пенсионира там напусна тежко Ви и горко.Хахаха, и охраните напускат и весникарките и всички. А ония едри девойки дето ги назначават те като от някой цирк горките. Нямам нищо против момиченцата ама навремето там се влизаше с добър външен вид добро тяло и много много здрав гъз за да държи на бачкането. Сега май ги назначавате колкото да има хора по щандовете. Доренце ,спомняш ли си колко добър колектив имаше, каква колегиалност? Ама ти ,, мила ми писано,, сасипа всичко. Тия хора бягат заради теб а не толкова заради заплатите.Дойде им до гуша да ги унижаваш и убиждаш. .... ..... вземете мерки защото скоро никой няма да пазарува там ако кака ..... не спре да прави глупости. А всички засегнати по някакъв начин от нея бъдете сигурни че приказват достатъчно истини на вън, когато не са в магазина. Разказват за пазаруването и и уж случайно забравената стока която уж случайно не е минала през касата.Ей така по невнимание. За вкусния обяд който уж случайно не е маркиран , или просто случайно не е платен, защото кака ..... не си носи паричките и ще го плати по късничко. Погледнете доверените си хора а после подчинените си по на долу. Рибата се вмирисвала откъм главата.

Здравей мило дете дето защитаваш управителката. Почнала си работа преди половин година? Малиии голяма раота. Бе ти да не си под хипноза? Казваш че не те е страх да си кажеш името ами що не го написа? Имало колектив и готини колеги? Ти или си с промит мозък или нещо ти хлопа дъската. Девойче знаеш ли какъв персонал имаше в тоя магазин преди година? Знаеш ли защо всички избягаха от там? А знаеш ли че вече навсякаде плащат на време и чехората дават премии и не само че се плаща инзвънредния труд ами че и ти се плаща и обучението от работодателя , че ти плащат и курсове за квалификация че и транспорта. Мило заблудено агне ти незнаешли каде се намираш. Бъди така добра и си напиши името за да знаем коя си и да ти вдигнат и заплатата.А понеже се изхвърляш като.....вземи наистина го напиши че да не се окаже че си и лъжкиня.Очакваме с нетърпение да научим твоето име. Повярвай ми доста хора от стария персонал са на това мнение, и иди на психиатър ама истински че нещо си пригряла май че.

зддравейте допреди един месец работих в един от магазините на макс марк и сам много разочарована откакто се заварна старата "оправителка"-надзирателка.Тя е най неподходящия човек за упраавление на каквото и да било и мога да го докажа.Не мисля че залягането зад витрините ,следенето на персонала,унижението на което го подлага и фразите като"приличаш на мириносан коч" са достоини за човек който претендира със висшето си образование и се има за нещо повече.Ходила съм на работа с огромно желание давала съм всичко от себе си и за какво,за да ме унижават или защото се опитва да ни настрои една срещу друга.Явно иска да използва тактиката разделяй и владей ама горката -не и се отдава.не ми говорете къде в Горна ти плащат така това са глупости била съм на много по лоши места но нищо не може да се сравнява с там или по точно с нея.А да не говорим как се държи с нас,пред клиенти обвинява ни в кражба дори няма и основание ,а когато Владо е там става толкова кротка и обичлива че няма друга като нея.незнам само защо още никой не я е разбрал каква е .това което писах до сега е една малка част от същността и инквизицията на които са подложени работниците там.

Zdr!Iskam da izkaja mnenie po vaprosa za firmata i 6te se opitam da sam napalno obektivna!V momenta rabotq vav tazi firma i imam pogled varhu dosta ne6ta v neq!
Otnosno zapla6taneto-iskam da popitam vsi4ki hora,koito pi6at 4e zapla6taneto e mizerno kade vav G.Orqhovica 6te namerqt mqsto kadeto da ti pla6tat po shema i na vseki dva ili tri meseca zaplatata ti 6te se uveli4ava?Kade dr v toq malak grad ti se zapla6ta navreme i v to4no opredelen den ili dori 4as?V nqkoq 6iva6ka ili sladkarska firma lotnosno uvajenieto-mislq 4e 6efovete sa dosta dobri i razbrani hora,dori upravitelkata!Moje bi kato vsi4ki nas i te si imat lo6i dni,za6toto vseki 4ovek kakavto i da mu e posta ima dni v koito ne im varvi,moje bi ne vi haresva togava otno6enieto im kam vas,kakto i na men mejdu dr,za6toto nie ne sme vinovni za tova,no se opitaite da badete na tqhnoto mqsto-smqtate li 4e ako na vas ne vi e nakef 6te ste mn drujelubni-mislq 4e ne!
Otnosno privilegiite-nikoi rabotodatel v Gorna Orqhovica nqma da vi dade privilegii kato na 6ef-tova mi e qsn mislq 4e i na vas!smqtam 4e navsqkade,kakto i tuk moje6 da uspee6 sam da si gi dokara6 teq previlegii-sas trud i uporitost,s uvajenie i dori malko respekt!DALE4 SAM OT MISALTA 4E TRQBVA DA SE PODMAZVA6!DAJE SAM PROTIV TOVA!!!!!!!Mislq samo 4e trqbva da si pokorekten i ne samo da iziskva6 i da dava6!Kogato vidqt 4e se starae6 tezi Gadnqri kakto gi nari4ate vie se prevra6tat vav hora,normalni kakto vs nas i vi vlizat v polojenie!6te vi dam edin primer s men!Az nikoga ne sam se podmazvala na nikogo-ot polovin godina sam tam nqma i da go napravq!ta na temata-re6ih 4e imam nujda ot ne6to,upravitelkata mi otkaza,neznam poradi kakvi pri4ini,otidoh pri 6efa i mu kazah kakav mi e problema i polu4ihtova koeto iskah!ne se sardq na upravitelkata za vmomenta taka e re6ilataka mi e kazala-posle mi stana malko kofti sled kato se otre4e ot dumite si no nqma zna4enie az ne sam zlopameten 4ovek!Taka 4e s uvajenie i rabota moje vsi4ko!
Otnosno svobodnoto vreme-Vie kakvo iskate da rabotite po 2 4asa li!Ima6 si 8h raboten den i tolkova napalnonormalno!V mn firmi i firmi4ki v grada se raboti po 15-16h i zapla6taneto e mizerno daje ne vi davat vs koeto ste si zarabotil!A tuk ti se pla6ta vs izvnreden 4as ako ima6 takav!kakvo iskate pove4e???????
A za klegite-kolegite sa super!kakto navsqkade i tuk ima oparni4evi hora i intriganti,no na vas kakvo vi puka,ne se zanimavaite s tqh i tova e pravete kakto men i nqma da imate problemi!Ne moje da o4akvate rabotno mqsto s tolkova mn personal da e kato "sgovorna drujina"!:)))))))
Otnosno upravitelkata i Psiholojkata-mislq 4e vseki edin ot nas e po negov si na4in osoben!ne iskam da gi za6titavam a prosto da kaja ,4e nqma idealni hora-nima mislite 4e tqhnata rabota e lesna?ne ne e!!!Q badete na tehnite esta pone edin den-kak mislite 4e 6te se spravite,nima nqma da vlezete v konflikt pone s edin ot personala????I men Teodora me e razplakvala i az sam bila natajavana ot fakta 4e na momenti rabotq pove4e ot dr no tova ne se vijda,no kakvo da se napravi,nima mislite 4e na dr mqsto nqma da e taka,4e 6te vi postilat 4erven kilim po koito da hodite!
Otnosno vsi4ko-haresvam mqstoto kadeto rabotq i makar i na men da mi e bilo trudno v nqkoi situacii i dni smqtam 4e trqbva da se gleda pozitivno na vsi4ko i da dava6 za da polu4ava6!Dai uvajenie i sam sigurna 4e 6te polu4i6 i ti sa6toto,mje da ne e v takova saotno6enie kakvoto iska6,no pak zamislete se i s raka na sarceto kajkete kade 6te go otkriete v na6e vreme vsi4ko koeto iziskvate vie vsi4ki?!Pomislete nedeite samo napada!
Ako nqkoi go interesuva neka me pita koq sam 6te mu kaja za6toto ne se sramuvam ot dumite si!4ovek ne trqbva samo da huli okolnite a i da se vglejda ot vreme na vreme v sebe si!

Има една мързелива касиерка,която ........... само лансира и другите касиерки и вършат работата,а тя само се разхожда из магазина и се чуди къде да се скатаве и на колкото се може по задна каса да застане.Името и е ...........

едва ли собствениците на фирмата който не са горе в офиса са чели този сайт,но отварянето на новия магазин и фалита на фирмата наближава.Който иска да почне работа в тази фирма трябва да знае,че управителката е голяма комплексарка,която със всеки изминал ден става все по мързелива и по мързелива.Когато шефовете бяха отпуска очите и не можеха да се видят в магазина иначе се мазни пред тях като се качи горе и се чуди кой от подчинените си да. Както винаги изискванията във фирмата са големи а заплащането е мизерно.Така че мили кандидати за работа не се прекарвайте да почнете работа.