Интернет Реклама - Варна ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, УЛ. СТЕФАН СТАМБОЛОВ, 31-33, ет. 2, ап. 5&markers=Варна, Одесос, УЛ. СТЕФАН СТАМБОЛОВ, 31-33, ет. 2, ап. 5

Интернет Реклама - Варна ЕООД

За мен работтата в Интернетреклама Варна беше удоволствие и най-вече трупане на опит. Много са внимателни и обучават всеки един човек с нужното спокойствие.
Самия екип е отзивчив и приятен. Скоро ще се развие тази компания много!

Един лошо изграден уеб сайт може да бъде вреден за вашия бранд като цяло.Важно е вашата "онлайн визитка" да представя подобаващо вашия стил и начин на работа. Интернер реклама - Варна е проектирана изцяло за специфичните нужди на вашия бизнес. Добрите търговци и уеб дизайнери във фирмата, се вслушват внимателно и отделят нужното време, за да се запознаят с вашата дейност. След това умело предлагат на макс своя потенциал и услуги.Екипа на фирмата се стремят винаги да ви предложат допълнителни възможности, в резултат, на което може да разполагате с по -голямо развитие на бизнеса. Георги и Владислав ценят вашето мнение,време и инвестиция, които влагат в правенето на проект.

Аз работя от доста време в Интернет реклама Варна и смея да кажа, че съм нямала по - коректни работодатели. Заплатата винаги на време, много често има и бонуси, когато си заслужил. Екипа е млад и готин, а собственика е отговорен и справедлив. Фирмата има голям потенциал за развитие. Харесва ми да работя тук и за напред ще продалжавам да го правя.

Аз лично съм доволен от работата си! Плащат ни редовно, осигуряват ни на реалните доходи. Най-много харесвам това, че се плаща на база постигнати резултати. Сигурен съм, че точно такъв проблема на анонимния!

И аз съм бивш служител, но съм изключително доволен и от заплащането - винаги съобразено със свършената работа и от отнушението на Владислав и Георги. Аз лично бих препоръчал на всеки, които иска да придобие опит и да се развие в тази среда да кандидатсва там!
Това по-горе са пълни измишльотини.

Много некоректно отношение към служителите. Вземат те на работа под предлог, че си на стаж а работиш без документи и в края на месеца ти хвърлят 100 лв като на куче или изобщо не ти плащат. Много черни техники за оптимизация - събарят сайтове с цел да откраднат клиента, подбиване на реалната цена на услугите, нелицензиран софтуеър и нелицензирани шаблони за работа с CMS системи. Обещават първи места в търсачките а реално, не получаваш нищо. Крадат клиентите на конкурентите с по-ниски ценови предложения и обявяват как нищо не е правено по сайта.
Изключително заобикаляне за закона във всяко едно отношение. Мениджър е Владислав Манов - изключително некоректен работодател.
Избягвайте тази фирма.