Интернет Реклама - Варна ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна, Одесос, УЛ. СТЕФАН СТАМБОЛОВ, 31-33, ет. 2, ап. 5&markers=Варна, Одесос, УЛ. СТЕФАН СТАМБОЛОВ, 31-33, ет. 2, ап. 5

Интернет Реклама - Варна ЕООД

Може ли да има малко повече противоречиви мнения???

Много доволен!

Много готин екип и възможности за развитие. Лично аз съм се научил да работя с клиенти и да работя в екип в Интернетреклама.

Супер доволна! Не разбирам защо хората, които плюят не застанат с името си зад безпочвения си хейт.

Аз съм много доволен от израставнето и обученията които получавам.

Да заплатата не е огромна, но развитите е налице. Винаги съм си получвал заплатата навреме и без проблеми.

Фирмата,която дори няма собствено онлайн представяне , предлага "изграждане на сайтове", "оптимизация" и "поддръжка на социални мрежи" на различни фирми. Жалко и смешно !!

Може да очаквате само празни обещания и заучени фрази от псевдо-управителите Георги Манов и Владислав Манов!!

Стойте далеч колко се може повече от тази фирма и от тези хора !!

Много некоректна фирма и особено некоректни работодатели !!!

Малко такива фирми останаха. г-н Манов е отговорен и държи на думата си. Аз работя по общ проект от 4 години и съм изключително доворлна. Препоръчвам ги горещо!!

Много коректно отнушение! Аз съм изключително доволен и мисля, че това е фирма, в която има бъдеще!

Нямах възможност да работя за тази фирма, понеже Геогри Манов даже не ме удостои с отговор дали ще бъда назначена. Бях пратена при тях на интервю от Бюрото по труда, в деня на интервюто г-н Манов закъсня с половин час, след проведеното интервю каза че ще се обади на следващия ден с отговор, защото трябвало да го обсъди с Влади, така и не се обади, и при моя опит да се свържа с него, понеже все пак трябва да даде отговор в насочващото писмо от Бюрото по труда, от колегите му получих отговор че ще ми върнат обаждане след като говрят с него и така и не ми беше върнато обаждането.
Много некоректна фирма и особено некоректен работодател Георги Манов !!!