ММ Травел.БГ /img/frontend/nomap.png"

ММ Травел.БГ

За фирма ММ Травел мога да споделя само положителна информация. Можете да разчитате на тях във всяко направление. Самолетни билети, уреждане на визи, почивки, екскурзии. Предлагат пълен пакет от услуги и аз съм доволен от тяхното коректно отношение

За фирма ММ Травел мога да кажа само и единтвено добро. Пътувала съм много пъти с тях в последните години. Бразилия, Аржентина, Куба и Индия са само някои от екзотичните места. Винаги са били на високо професионално ниво и именно затова продължавам да използвам услугите им.

Тази година със съпругата ми посетихме карнавала в Рио, като използвахме услугите на фирмата. Изключително впечатлен съм от организацията на пътуването и престоя. Всичко бе гладко и перфектно съчетано. Имахме достатъчно свободно време а този карнавал е едно изключително преживяване. Препоръчвам да го посетите.

От пет години съм клиент на ММ Травел. Закупувала съм самолетни билети, почивки в България, Гърция, Франция, Германия, както и туристическо обслужване за корпоративни събития. Семейството ми и аз сме много доволни от обслужването и професионализма на екипа и управителя на агенцията г-жа Миланова. Специално искам да изразя благодарността си по повод подкрепата и грижата за мен като клиент, която получих при последното си пътуване във Франция и навременната намеса на екипа, която ми спести доста финансови средства и главоболия.

Здравейте!!В края на месец май си купих билети от агенция ММТравел БГ.Живея в Лисабон.На 08.07 съпругът ми получи мозъчен кръвоизлив,състоянието му беше много лошо дълго време и лекарите не можеха да ми кажат кога ще може да пътува.Обадих се в агенцията и ми казаха,че единственно могат да ми отсрочат датата.Разговора проведох със Станиела....като ми искаха и епикриза от болницата.Разбира се вззех такава и изпратих.Поискаха епикризата на английски език и това направих.Лекуващата лекарка на съпруга ми остана изненадана,защото ММТравел трябва да си преведат епикризата.Чаках известно време,но те не ми се обадиха,пак аз се обадих.Нямаха отговор.Поискаха друга епикриза.Съпругът ми беше преместен в друга болница,тъй като състояниетио му се влошаваше.Изпратих втора епикриза.Междувременно когато и да се обадих все нямаше отговор и все ми говореха,че господинът може да се подобри и да пътува в средата на месец септември.Дистанционно искаха да ме убедят,че той ще се оправи макар аз да виждах състоянието му.И така дойде края на август и им звъннах да разбера какво е решението,разбира се след като са разгледали случая с лекарят от фирмата.И така решението е да ми възстановят сумата.Процедурата по прекратяване на билетите и връщането на парите ми казаха е 45 дни смятано от 02.09.2013.г.В средата на октомври се обадих да ги уведомя,че парите не са върнати.От агенцията останаха изненадани и ми казаха,че ще ускорят процедурата това беше на 25.10.2013 г.След седмица се обадиха да поискат номер на валидна карта,тъй като беше изтекъл срокът на картата,с която платих.Изчаках две седмици,но нямаше пари в картата ми.След още няколко обаждания,заплаха от моя страна,че ще пиша до Защита на Потребителя 20.12.2013 парите бяха в сметката ми с120 евро по малко.Разбирам,че има комисионна,но чак пък толкова.Писах емеил,за да ми пояснят какво ми удържат и до сега не са ми отговорили.Обадих се на 03.01.2014 г за да ми пояснят,но служителката госпожица Миланова каза,че процедурата е приключена и са ми изпратили фактура.Нямам такава.Служителката се държа много невъзпитано и аругантно,даже ми затвори телефона.Всичко това,което съм написала ще изпратя до ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛЯ,БТВ иГОСПОДАРИ НА ЕФИРА.РАЗОЧАРОВАНА СЪМ ОТ НЕКОМПЕТЕНТНОТО ДЪРЖАНИЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ агенция ММТРАВЕЛ за БГ.ОТ ТАЗИ АГЕНЦИЯ СА ЛЪЖЦИ И ОБИРДЖИЙ.

Благодаря на ММ Травел и ръководството, че ми дадоха възможност да работя като част от екип на истинка туристическа организация в България, както и, че получих възможност да науча основите в тикетирането и туристическия бранш, и да се реализирам като специалист. Докато бях служител на ММ Травел - до почти края на това лято 2013, завършвах и висшето си образование "Туризъм", поради което съм изключително благодарна за проявената толерантност от страна на Г-жа Миланова, че никога не е било проблем, налагащите ми се отсъствия по време на изпити. Никога не са ни забавяли заплати, нито на мен нито на колегите ми и отношението към нас е било винаги толерантно. Всички са истински професионалисти и много кадърни и се радвам, че бях част от тях. Във фирмата имаше и 3 майки в отпуска по майчинство.:) Никога не е имало увъртане за заплати и всичко е много ясно регламенирано. Ходила съм с радост и гордост на работа и ми става жалко като чета постове неоснвателно грозно написани, далеч от всякаква логика и реалност. Всеки, който може да чете, ще му стане ясно, че написаното /поста на Вене...?, а не съм я виждала в ММ Травел/ е по-скоро смешно в опита си да очерни и малкото стойностни неща останали в БГ!
Ако се върна в София, пак бих кандидатствала за работа в ММ Травел!

Здравей, Ако става дума за ММтравел, София ...не се занимавайте...на тая циганка - шефката обявата й постоянно стои в jobs.bg. Работих и едно цяло лято, без да плати нито лев, постоянно увърташе за договора и за заплата, държеше ме до 19 ч., а уж работното време е до 18 ч. За обяд тр да тичам някъде на близо и да се връщам на работа. Нямах ключ и един ден дойдох си уж нормално в  9.00 на работа, тя не дойде до 10 не си вдигаше тела и така приключиха за тогава нашите отношения. Малко преди да си тръгна беше наела една жена, с която се срещнахме след време и не и беше платила няколко заплати. Видяхме се с шефката на едно парти на Амадеус и тя с цялата си наглост ме попита дали фирмата в която работех ще се съгласи да издава билетите си чрез нейната фирма, отрязах я естествено.Като минавам покрай офиса й, понеже ходя на курс, виждам че постоянно наема нови служители. Надявам се всеки пострадал да си търси правата, щото такива фирми задушават качествените работодатели. Успех на всички и сизащитавайте винаги правата!!

Някой би ли споделил какви са условията на работа, заплата и тн? Също така разбрах за голямо текучество: непрекъснато имали обяви, но хората не са се задържали дълго време в агенцията.