БРАВО ООД /img/frontend/nomap.png"

БРАВО ООД

Ти сигурен ли си, че си кандидатствал първо за Технолог и второ в БРАВО ООД?
Защото нито един служител във фирмата не работи на такъв график за посоченото от теб заплащане.

Незнам какво точно е положението във фирма Браво, но искам само да споделя че преди 3 месеца ходих там да кандидатствам за технолог и какво мислите ми предложиха? 7 работни дни седмично, по 12 часа, включително и нощни смени, всичко за смешните 440лв чисти!!! Да си работят!

Към Кремена и Джубелка!
Скапи дами мисля, че Вие не сте реални прерсонажи, а ако ли греша скоро ще се уверите къде се намирате. Дано само да не е по гадния начин по който това се случи с всички нас.

Е, просто за тези нямам думи!

Супер селска фирма. Жестока екплоатация. Работа при лоши условия.Истеричен мениджмънт.Отвратително отношение към хората. Огромно текучество.Ниски възнаграждения.Осигуряват те на минималното. Като напускаш не ти дават последната заплата.На края на света.В Кремиковци до софийския боклук.Няма удобен транспорт.Понятието работно време не съществува.Работих там три години и много съм щастлив, че не съм вече там.Тези двете мнения преди мен са пълна лъжа.

Ще ми се да бъда кратка - фирмата е най - добрата по отношение на средата, в която съм попадала до момента. Работят само истински професионалнисти и работят ц желание. системата е такава, че всички останали отпадат сами. заплащането е над средното за бранша, а всеки дори и мъничък успех се поощрява на момента. по отношение на сигурността - ясно е, че фирмата се развива, даже може би малко по-бързо от очакваното...т.е. бъдеще има, хоризонти също. Вярно е, че се работи много и не остава много време за личен живот, но за сметка на това колегите ми са готини и с тях създавам нови приятелства. Лошото е, че офиса е в индустриалната зона на София и всеки ден ми отнема по половин час път с колата до офиса:( Нямам какво друго да добавя - Свободните места никак не са много, но ако попаднете на такива -опитайте, струва си!

ЕЕ, много ще е трудно да разкажа за всичко, което ме кара да слагам горните оценки. Това, което знам обаче е, че когото и да попитате от БРАВО ООД ще Ви отговори по същия начин. Само от няколко месеца работя тук, идвайки от много по-голяма, по-богата и уж по-добра фирма......нищо подобно приятели - тук инвестициите на собствениците са лични, а не чужди, ентусиазма на хората е истински, оценките за добре свършена работа - финансово изразени, екипа - шарен. Парите са супер добри, екстри има също. Много се работи, също толкова се и празнува. Хубаво място. Наистина.