Копи Ко. ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, ул. ЮРИЙ ВЕНЕЛИН, 18, вх. 5, ет. 4, ап. 6&markers=Бургас, ул. ЮРИЙ ВЕНЕЛИН, 18, вх. 5, ет. 4, ап. 6

Копи Ко. ООД

Просто не ходете на това място да работите !!!Ако поне малко обичате себе си разпитвайте къде и при кого започвате работа.

Аз като клиент мога да кажа че фирмата си е О.К. Разбах за тях от един съсед случайно. Отидох в след 6 часа и ми оправиха плинтера за полвин час. Преди това ходех и другъде но ме върнаха. Високото момче си разбира от работота. Не знам за работниците но тези си работят добре.Давайте все така не може на всички да уйдисате а пък хейтари колкото искаш

Бях на интервю на работа, но чрез фирма за подбор на персонал, защото цяло лято обявата им за работа седя в jobs.bg и явно никой не е кандидатствал, или никой не е бил на нужното ниво. Или заради факта, че в обявата пишеше "търсим хора, които не се скатават от работа"? Сериозно? Пишете това в обявата си?
Та интервюто ми го проведе една жена, която останах с впечатление, че е управителката/собственичка, въпросите бяха стандартни до въпроса "омъжена ли сте?", явно нетрябва да сте за да работите там. Работи се над 8 часа на ден, като не можете да си вземете цялата почивка наведнъж ... т.е прекалено много са ви 30 мин да почивате. Работи се и през събота. Възнаграждението споменаха че е около 650 лв, което предполагам е приемливо, но предвид че работиш и събота не съвсем.
Работния процес, обслужваш клиенти, принтираш сканираш, правиш дизайн на картички, некролози, брошури и каквото дойде, примаш стока, издаваш стока, работиш с пари и каса, може да те научат да пълниш тонери, чистиш подреждаш или според мен общ работник.
Също така ми обясниха, че уволнили момиче което било на обучение, защото объркала поръчка ... на обучение и какво сте я обучавали тогава? Май вие сте за уволнение!
Аз отказах да работя там.
Успех на кандидатите за работа и на робовладелците наричащи себе си работодатели

Уважаема Петя Колева и Златина Атанасова, пропуснали сте да си напишете имената под заглавията. Управител на фирмата е мъж, а не жена... Вие в тази фирма ли работихте изобщо?
Онова дето го гледате в саксии много зле са ви се е отразило....
А неее - толкова фирми сте обиколили вече, че се бъркате къде кой какъв беше...

напълно съм съгласна явно с колежката по горе.
Там условията за работа са под всякаква критика а шефката не си пие успокойтелните и с това допълнително натоварва целият колектив.Което по никакъв начин не може да стимулира персонала си да работи качествено и любезно с клиенти.Ежедневно се леят обиди и упреци по адрес на целия персонал и дори клиенти.Всеки ден някой е откраднал нещо макар и камерите които са пръснати по цялия офис или просто те са пропуснали да проброят нещо или програмата им за склад е отново сгрешила нещо и все пак персонала е виновен за всичко.Те са безгрешни, перфектни, вундеркини и никой не е на тяхното интелектоално ниво.Според тях те вършат всичко а ние седим и ги гледаме. Мога да изброя още много неща но незнама дали  има смисал да продължавам.

Назначаването на работа се състои в хороскоп по рождената дата на кандидата. Търсят се предимно хора, които трудно схващат естеството на работата. Така постоянно им се натяква, че с нищо не могат да се справят и затова обещаното увеличение на заплатата се отлага до безкрай. За работата в празнични и почивни дни няма компенсации или допълнително заплащане. Най-добре е да си тръгваш колкото се може по-късно, а през целият ден да обикаляш с парцал и препарат в ръка и да забърстваш праха от копирните машини. "Шефката", която нищо не разбира от компютърни услуги е постоянен надзирател. Не е допустимо да се говори, да се шегуваш или до почиваш. А ако случайно някоя служителка забременее - се уволнява, поради несправяне с работата. Изискванията са - търсим не човешки същества, а роботи, без излишни емоции и без право на мнение.
Търсят се и момчета - да обикалят офиси и предприятия и да разнасят рециклирани тонер касети и други консумативи за принтери и копирни машини. Преди време едното момче обикаляше с личния си автомобил, който естествено след време се повреди. Платиха му ремонта на колата, но за благодарност го накараха да подпише Запис на заповед за тази сума. Когато напусна го дадоха на Частен съдия изпилнител, че им дължи пари по същата заповед.